روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نسخه جدید «GTA»، در حال‌ و هوای سیاسی ساخته می‌شود از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نسخه جدید «GTA»، در حال‌ و هوای سیاسی ساخته می‌شود

به تازگی مسئولان راک استار نوید یک عنوان متفاوت برای نسخه جدید GTA را داده اند.به گزارش باشگاه خبرنگاران، دن هوزر از بنیان گذاران Rockstar Games و نویسنده عناوین بسیاری از استودیوهای دیگر، در مورد ایده ساخت عنوان جدیدی از Grand Theft Auto در وضعیت سیاسی فعلی صحبت کرده است. هفته گذشته عنوان Red Dead Redemption 2 توسط Rockstar منتشر شد، عنوانی که بر اساس تلاش آرتور مرگان و با موضوع بقاء در سال های بی قانونی غرب وحشی ساخته شده است.در حالی که Red Dead Redemption 2 مبنای منصفانه را حفظ می کند و تقریباً با لحن غمگینی روایت می شود، سری GTA همواره با چاشنی طنز به فرنگ و تاریخ آمریکا طعنه می زند. همچنین بیشتر به سمت کاراکترهای مضحک و غیر واقعی در زندگی امروزی تمایل داشته و ترسیم مبالغه آمیزی از عناصر زندگی جامعه کنونی، که می تواند از هم گسسته شود را از لنز یک بازی ویدئویی روایت کرده است.در هر صورت "هوزر" در گفت وگو اخیر خود عنوان کرده که اغراق و پوچی در هسته فرنچایز GTA یک تفسیر طنز است که در دنیای واقعی احساس می شود. هوزر می گوید:" ما می خواهیم در سری جدید جی تی ای یعنی نسخه ششم، از حال و هوای این روزهای سیاست آمریکا بگوییم و زمان بازی را به حال انتقال دهیم. طبیعتا این موضوع عامل روایت بسیاری از طرز تفکرهای سیاسی موجود در جامعه می شود و همین امر می تواند گروه های لیبرال افراطی و محافظه کار را نگران کند."Rockstar به عنوان یک نهاد بازی سازی اخیرا زیر ذره بین سیاسیون است. قبل از انتشار Red Dead Redemption 2 صحبت هایی در مورد محدودیت ساعت کاری این استودیو شده بود؛ و در مصاحبه هایی جدا گانه، هوزر به ۱۰۰ ساعت کار در هفته برای چند نوبت در ۲۰۱۸ اشاره کرده بود. گرچه پس از مدتی مشخص شد این محدودیت فقط برای اعضای ارشد تیم نویسنده راک استار از جمله خود هوزر لحاظ شده است.گفتنی است؛ عنوان GTA V در سپتامبر سال ۲۰۱۳ عرضه شد و نسخه بازسازی شده آن برای پلتفرم های نسل هشت یعنی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان یک سال بعد در دسترس کاربران قرار گرفت. همچنین لازم به ذکر است که نسخه مخصوص کامپیوتر های خانگی نیز در آوریل ۲۰۱۵ منتشر شده است. با توجه به اینکه نسخه جدید RDR به تازگی عرضه شده، می توان تاریخ حدودی تولید GTA 6 را در حدود سال ۲۰۲۰ تخمین زد.

مطلب با عنوان نسخه جدید «GTA»، در حال‌ و هوای سیاسی ساخته می‌شود از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نسخه جدید «GTA»، در حال‌ و هوای سیاسی ساخته می‌شود از وب سایت سرپوش با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به سرپوش sarpoosh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون