روی خط خبر

موضوع: گجت و پوشیدنی ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان زمان معرفی «Huawei Honor Watch» مشخص شد از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

زمان معرفی «Huawei Honor Watch» مشخص شد

هواوی رسما تایید کرد که ساعت هوشمند هواوی آنر واچ (Huawei Honor Watch) در رویداد پرده برداری از گوشی آنر مجیک ۲ معرفی خواهد شد. اما باید چه انتظاری از این ساعت هوشمند جدید چینی داشته باشیم؟هواوی به تازگی تایید کرده است که گوشی آنر مجیک ۲ را ۳۱ اکتبر (۹ آبان ماه) معرفی خواهد کرد؛ اما این گوشی، تنها محصول این سازنده ی چینی نخواهد بود که قرار است در رویداد آخر اکتبر برند آنر معرفی شود. به نظر می رسد ساعت هوشمند آنر واچ نیز قرار است در این رویداد معرفی شود، اما پیش از آنکه بخواهید هیجان زده شوید، باید نکات قابل ذکری را در اختیار شما قرار دهیم.ساعت هوشمند هواوی آنر واچ در اصل یک نسخه کپی شده از هواوی واچ جی تی است که هواوی همین چند روز پیش همراه با گوشی های خانواده میت ۲۰ خود از آن پرده برداری کرد. همین اتفاق برای ساعت هوشمند آنر S1 نیز رخ داد که در اصل با نام Huawei Fit به صورت بین المللی عرضه شد، پس این دقیقا یک استراتژی قدیمی است که هواوی قصد دارد بار دیگر آن را اجرا کند.پوستر تبلیغاتی رسمی هواوی آنر واچ که در شبکه اجتماعی چینی ویبو به انتشار رسیده، نشان دهنده ی شباهت زیاد آن با هواوی اوچ GT است؛ پس این دلیل دیگری است که نشان می دهد ما با یک نسخه تغییر نام داده ی واچ جی تی ملاقات خواهیم کرد و خبری از یک محصول جدید نخواهد بود.هواوی آنر واچ فاقد سیستم عامل Wear OSبرخلاف آنچه که ما انتظار دشتیم، هواوی واچ جی تی اجرا کننده سیستم عامل Wear OS گوگل نبود، اما هواوی با سیستم عامل Light OSS خود مدعی شده است که می تواند عمر باتری بیشتر (حداکثر ۱۴ روزه) و مواردی بیشتر را در اختیار کاربران این ساعت هوشمند قرار دهد. هواوی واچ جی تی با قیمت ۲۰۰ یورو روانه ی بازارهای اروپایی خواهد شد، اما مشخص نیست نسخه ی چینی آن با نام هواوی آنر واچ با چه قیمتی در بازار چین عرضه می شود.معین کریمی

مطلب با عنوان زمان معرفی «Huawei Honor Watch» مشخص شد از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان زمان معرفی «Huawei Honor Watch» مشخص شد از وب سایت سرپوش با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به سرپوش sarpoosh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون