روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آغاز پیش فروش آیفون ایکس اس در ایران با قیمت‌های عجیب و باورنکردنی از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آغاز پیش فروش آیفون ایکس اس در ایران با قیمت‌های عجیب و باورنکردنی

پیش فروش آیفون ایکس اس در ایران آغاز شد. در حالی که هنوز پیش فروش جهانی گوشی اپل آیفون XS آغاز نشده، برخی فروشگاه های اینترنتی محصولات اپل در ایران اقدام به پیش فروش این گوشی جدید با قیمت های عجیب کرده اند.رویداد سالانه و مهم اپل در شب چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ برگزار شد و محصولات مهمی در این کنفرانس رونمایی شدند. گوشی های پرچمدار ۲۰۱۸ اپل یعنی آیفون ایکس اس مکس (iPhone XS Max)، آیفون ایکس اس (iPhone XS) و آیفون ایکس آر (iPhone XR) در کنار ساعت هوشمنداپل واچ سری ۴ (Apple Watch Series 4) در سالن استیو جابز اپل پارک رونمایی شدند و به زودی به بازار جهانی عرضه می شوند.در حالی که هنوز اپل پیش فروش جهانی محصولات جدید خود را آغاز نکرده، از روز گذشته شاهد آن بودیم که پیش فروش آیفون ایکس اس در ایران آغاز شده است. برخی از فروشگاه های اینترنتی محصولات اپل در ایران با قیمت های عجیب و باورنکردنی اقدام به پیش فروش آیفون ایکس اس کرده و ارقام عجیبی را از مشتریان دریافت می کنند.پیش فروش آیفون ایکس اس با قیمت ۲۵ میلیونیتصویر زیر یکی از فروشگاه های اینترنتی را نشان می دهد که اقدام به پیش فروش آیفون ایکس اس در رنگ های مختلف با پیش پرداخت ۱۳ میلیون تومانی کرده و قیمت کل این گوشی جدید ۲۵ میلیون تومان تعیین شده است. این در حالی است که هنوز مشخص نیست آیفون های ۲۰۱۸ در چه زمانی وارد بازار ایران می شوند و آیا اصلا این اتفاق رخ می دهد یا خیر؟این گوشی های جدید از نظر طرح رجیستری نیز حساسیت زیادی دارند و احتمالا در ماه های ابتدایی عرضه این محصول به منظور مبارزه با قاچاق کالا و حباب قیمتی از ورود آیفون های جدید به بازار ایران جلوگیری می شود. همچنین در ماه های اخیر با توجه به نوسانات نرخ ارز و مشکلات مربوط به واردات، بازار تلفن همراه اوضاع بسیار نامناسبی دارد و از ترخیص بسیاری از گوشی های تلفن همراه در گمرک جلوگیری می شود.حالا با این وضعیت، پیش فروش آیفون ایکس اس ، آن هم با این قیمت عجیب اصلا منطقی و قابل توجیه نخواهد بود، چرا که اصلا مشخص نیست این گوشی ها چه زمانی وارد کشور می شوند. حتی در خبرها داشتیم یک گوشی هواوی که چند ماه پیش در ایران پیش فروش شده بود هنوز به دست مشتریان نرسیده است. از سوی دیگر حتی مشخص نیست این فروشگاه های اینترنتی که اقدام به راه اندازی پیش فروش می کنند، قانونی هستند و مجوزهای لازم را برای پیش فروش دارند یا خیر؟

مطلب با عنوان آغاز پیش فروش آیفون ایکس اس در ایران با قیمت‌های عجیب و باورنکردنی از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آغاز پیش فروش آیفون ایکس اس در ایران با قیمت‌های عجیب و باورنکردنی از وب سایت سرپوش با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به سرپوش sarpoosh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون