روی خط خبر

موضوع: کامپیوتر،لپ تاپ و تبلت منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طرح رجیستری تبلت‌ها آماده شده است از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طرح رجیستری تبلت‌ها آماده شده است

پس از تکمیل طرح رجیستری گوشی های موبایل، حالا نوبت به تبلت هایی رسیده که از سیم کارت پشتیبانی می کنند. به گفته ی سخنگوی طرح رجیستری، بستر اجرای طرح رجیستری تبلت ها آماده شده است.رجیستری گوشی های موبایل از سال گذشته کلید خورد تا اوایل سال جاری ادامه یافت و آخرین فاز اجرای این طرح در فروردین ماه عملیاتی شد. مسئولان، اجرای این طرح را بسیار موفقیت آمیز عنوان می کنند و حتی اعلام کرده اند که میزان واردات قاچاق گوشی به کشور صفر شده است.بر این اساس حالا ظاهرا نوبت به رجیستری تبلت ها رسیده و در فاز بعدی قرار است تبلت های سیم کارت دار مشمول این طرح شوند.بر اساس گزارش حمیدرضا دهقانی نیا، کارهای فنی رجیستری تبلت انجام شده و بستر اجرای آن آماده است و آن ها در انتظار تعیین تکلیف تخصیص ارز وارداتی هستند.دهقانی نیا با اشاره به اینکه مرحله ی دوم اجرای طرح رجیستری تلفن همراه و سایر تجهیزات دارای سیم کارت مربوط به رجیستری تبلت بوده است، گفت:در این مرحله قصد بر این است که تمامی تبلت های وارداتی به کشور که به سیم کارت مجهز هستند، در سامانه ثبت و شناسایی رجیستری به ثبت برسند.به گفته ی وی، در صورتی که مشکل تامین ارز واردات و تکلیف ارزهای تخصیص داده شده به واردکنندگان گوشی موبایل مشخص شود، طرح رجیستری تبلت را اعمال می کنند.منتظر هستیم مشکل پیش آمده در بازار گوشی تلفن همراه حل شود و در غیر این صورت امکان تعمیم طرح رجیستری برای تبلت وجود ندارد؛ چرا که واردکنندگان تبلت نیز همین واردکنندگان موبایل هستند و دولت باید تکلیف آنها را برای دادن ارز دولتی مشخص کند.

مطلب با عنوان طرح رجیستری تبلت‌ها آماده شده است از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طرح رجیستری تبلت‌ها آماده شده است از وب سایت سرپوش با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به سرپوش sarpoosh مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون