روی خط خبر

موضوع: گجت و پوشیدنی ها منبع: سرپوش
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اُکو (Oko) به عکاسی حرفه‌ای با موبایل کمک می‌کند از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اُکو (Oko) به عکاسی حرفه‌ای با موبایل کمک می‌کند

'دوربین های دیجیتال تک لنزی بازتابی'(DSLR) علاوه بر اینکه دارای صفحه نمایش های ال.سی.دی هستند، آنها همچنین دارای عدسی هایی هستند که عکاسان را قادر می سازند تا تصاویر بی نظیری را نیز ثبت کنند، اما اکنون می توانید تمام این کارها را با گوشی هوشمند خود انجام دهید.به گزارش ایسنا و به نقل از گیزمگ، شخصی به نام "شای گویتن"(Shai Goitein) موفق به ابداع وسیله ای به نام " اُکو" (Oko) شده است که تجربه عکاسی را برای افراد لذت بخش تر می سازد.اُکو دارای یک جای سیلیکونی برای قرار دادن گوشی های هوشمند است و در بخش پشتی آن نیز یک دوربین با لنزهایی که سبب بزرگنمایی اجسام تا ۶ برابر می شود، تعبیه شده است. کاربران می بایست گوشی های هوشمند خود را درون اُکو قرار داده و سپس آن را جلوی صورت خود قرار دهند. دستگاه مذکور قابل جمع شدن بوده و استفاده از آن نیز بسیار آسان است.قسمت سیلیکونی محل قرار دادن گوشی های هوشمند به عنوان یک محافظ عمل کرده و مانع از تابش نور خورشید بر روی صفح نمایش گوشی می شود.تصاویر را می توان با ضربه زدن بر روی دکمه روی صفحه نمایش گوشی ثبت کرد. این وسیله همچنین قابلیت بالایی در تصویربرداری و فیلمبرداری در حالت افقی دارد. نکته قابل توجه این است که این وسیله مورد توجه وبسایت جذب سرمایه "کیک استارتر"(Kickstarter) نیز قرار گرفته است. کیک استارتر شرکتی آمریکایی و عام المنفعه برای کمک به پروژه های نوآورانه در زندگی بشر است که از استارت آپ هایی با ایده های نوین و خلاقانه استقبال می کند. ایده های جدید در همه زمینه ها از فناوری گرفته تا آشپزی در وبسایت این شرکت برای جذب سرمایه عمومی تحت پوشش قرار می گیرد. این وب سایت در اصل برای طرح و ایده های جدید، سرمایه لازم را برای تولید و انبوه سازی فراهم می کند.طبق برنامه ریزی ها این وسیله با قیمت ۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

مطلب با عنوان اُکو (Oko) به عکاسی حرفه‌ای با موبایل کمک می‌کند از وب سایت سرپوش sarpoosh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اُکو (Oko) به عکاسی حرفه‌ای با موبایل کمک می‌کند از وب سایت سرپوش با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به سرپوش sarpoosh مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون