روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: سلام بابا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان one connect box چیست و چه کاربردی دارد ؟- وان کانت در تلویزیون های سامسونگ از وب سایت سلام بابا salambaba با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

one connect box چیست و چه کاربردی دارد ؟- وان کانت در تلویزیون های سامسونگ

One Connect Box One Connect Box : وان کانکت یکی از خلاقیت های سامسونگ است که برای تلویزیون های خود بکار برده است. این شرکت تمام ورودی های تلویزیون را در یک جعبه قرار داده که به ان وان کانکت می گویند . ما در این مطلب از سلام بابا وان کانکت باکس و مزیت […]

نوشته One Connect Box چیست و چه کاربردی دارد ؟ اولین بار در وبلاگ سلام بابا. پدیدار شد.

در این مطلب میخوانید:One Connect BoxOne Connect Box : وان کانکت یکی از خلاقیت های سامسونگ است که برای تلویزیون های خود بکار برده است. این شرکت تمام ورودی های تلویزیون را در یک جعبه قرار داده که به ان وان کانکت می گویند . ما در این مطلب از سلام بابا وان کانکت باکس و مزیت های ان را بیان کرده و همچنین چگونگی اتصال ان به تلویزیون و استفاده از ان را شرح خواهیم داد پس با ما همراه باشید.کاربرد One Connect Boxتمامی ورودی های تلویزیون در یک جعبه قرار گرفته اند که کره ای ها ان را One Connect Box می نامند. این جعبه به تلویزیون وصل می گردد و تمامی سیم ها و رابط ها، به این جعبه متصل می شوند. بنابراین در پشت تلویزیون تنها دو سیم وجود خواهد داشت: سیم برق و سیم رابط وان کانکت که طول ان ثابت است و طراحی شده تا بهترین سیگنال را ارائه دهد. ابتدا کابل وان کانکت را به پشت تلویزیون و سپس به خود جعبه وان کانکت متصل کنید و سپس کابل برق وان کانکت را به برق بزنید، به همین راحتی.مطلب پیشنهادی: بررسی بهترین تلویزیون های سامسونگ 2020-2019مزیت های One Connect Boxیکی از اقدامات خوب سامسونگ که در تلویزیون های قبلی UHD این شرکت نیز دیده بودیم، انتقال پورت های تلویزیون به خارج از بدنه ان است که هم موجب کاهش تجمع سیم ها در پشت دستگاه و هم کاهش ضخامت تلویزیون می گردد. جعبه One Connect Box از اتصال دستگاه ها به تلویزیون خیلی راحت تر است و شما را از دسترسی به پشت تلویزیون بی نیاز می کند.اگر شما فضای کافی برای قرار دادن تلویزیون روی میز ندارید و یا به هر دلیل می خواهید تلویزیونتان را به دیوار وصل کنید مدل هایی که جعبه وان کانکت همراه دارند بهترین گزینه برای شما هستند چراکه به راحتی می توانید تلویزیون را به دیوار متصل کرده و نگران دسترسی به پورت ها، که در بیشتر تلویزیون ها در پشت تلویزیون تعبیه شده اند نباشید، همچنین شما می توانید جعبه را در کنار تلویزیون قرار دهید و یا ان را به دیوار وصل وصل کنید.در ویدیو پایین می توانید نحوه اتصال ئان کانکت به تلویزیون را ببینید.https://www.salambaba.com/blog/wp-content/uploads/2017/10/one-conecte.mp4پورت های موجود در جعبه One Connectاین جعبه تمام پورت های موجود در تلویزیون ها را شامل می شود که در زیر می توانید ببینید. ما در این جا برای مثال One Connect Box تلویزیون سامسونگ Q7F رو برای شما گذاشتم که ببینید.مطلب پیشنهادی: پرفروش ترین تلویزیون های سامسونگ 2020-2019IR OutAudio OutAntennae (Ant) InComponent and & AV Incomposite inHDMI InLAN InDigital Audio OutEX-LINKOne ConnectUSB In[Total: 3 Average: 4.7]دیگران خوانده اندروش حذف برنامه اضافی در تلویزیون سامسونگ پرفروش ترین تلویزیون های سامسونگ 2020-2019 بهترین تلویزیون های منحنی 2020-2019 قیمت و مشخصات تلویزیون سامسونگ NU7100 قیمت و مشخصات تلویزیون سامسونگ RU7300 بررسی تخصصی تلویزیون سامسونگ Q70R

مطلب با عنوان one connect box چیست و چه کاربردی دارد ؟- وان کانت در تلویزیون های سامسونگ از وب سایت سلام بابا salambaba با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان one connect box چیست و چه کاربردی دارد ؟- وان کانت در تلویزیون های سامسونگ از وب سایت سلام بابا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به سلام بابا salambaba مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون