روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: سلام بابا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حذف برنامه در تلویزیون ال جی - نحوه حذف برنامه در تلویزیون هوشمند از وب سایت سلام بابا salambaba با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حذف برنامه در تلویزیون ال جی - نحوه حذف برنامه در تلویزیون هوشمند

نحوه حذف برنامه های اضافی در تلویزیون ال جی5 (100%) 1 vote[s] حذف برنامه در تلویزیون ال جی حذف برنامه در تلویزیون ال جی : پس از خریداری و تهیه تلویزیون، نخستین کاری که باید انجام بدید، جستجو و مرتب سازی برنامه های تلویزیون است. مرتب کردن برنامه های تلویزیون شامل مواردی چون حذف برنامه […]

نوشته نحوه حذف برنامه های اضافی در تلویزیون ال جی اولین بار در وبلاگ سلام بابا - راهنمای خرید تلویزیون. پدیدار شد.

حذف برنامه در تلویزیون ال جینحوه حذف برنامه های اضافی در تلویزیون ال جی5 (100%) 1 vote[s] حذف برنامه در تلویزیون ال جی : پس از خریداری و تهیه تلویزیون، نخستین کاری که باید انجام بدید، جستجو و مرتب سازی برنامه های تلویزیون است. مرتب کردن برنامه های تلویزیون شامل مواردی چون حذف برنامه یا اپ های ناخواسته یا اضافی، اضافه کردن برنامه جدید یا تغییر ترتیب برنامه های ذخیره شده در تلویزیون است. ما در این مطلب نحوه حذف برنامه در تلویزیون های هوشمند را برای شما توضیح خواهیم داد و اگر شما هم نمی دونید که برنامه اضافی را چطور حذف کنید در ادامه با ما همراه باشید.نکته : نگران نباش حذف برنامه ها آسان است و تنها چند ثانیه طول می کشد تا پاک شوند. در اینجا نحوه حذف برنامه ها در تلویزیون های هوشمند LG را توضیح می دهیم. این مراحل برای تلویزیون های هوشمند LG، از جمله ،OLED ها و تلویزیون های هوشمند LED SUPER UHD با سیستم عامل WebOS کار می کنند.نحوه حذف برنامه ها در LG Smart TVsچند لحظه از طریق برنامه های خود بروید و ارزیابی کنید که چقدر از آنها استفاده می کنید. اگر در چند ماه گذشته از یک برنامه استفاده نکرده اید، آن را پاک کنید. اگر شما واقعا واقعا آن را دوباره نیاز دارید، آن را در فروشگاه App برای بارگیری مجدد خواهد بود.1- روی ریموت اورجینال تلویزینتون دکمه Smart Home رو فشار بدید داشبورد یا لیست برنامه بر روی صفحه ظاهر می شود.بیشتر بدانید: مقایسه کیفیت فورکا (۴K) با فول اچ دی (FULL HD)توجه : مطمئن باشید که از ریموت اصلی تلویزیون استفاده می کنید.2- برای پیدا کردن برنامه ای که می خواهید حذف کنید، با استفاده از کلیدهای جهت دار در کنترل از راه دور،حرکت کنید.3- دکمه Up را در کنترل از راه دور فشار دهید. نماد شبح در بالای برنامه ظاهر می شود.4- دکمه Okay را روی ریموت فشار دهید. یک pop up روی صفحه ظاهر میشود سوال میکند که ایا شما میخواهید این اپ را حذف کنید.5- دکمه فلش سمت راست را فشار دهید تا Okay روی صفحه نمایش انتخاب شود، سپس دکمه Okay را روی ریموت فشار دهید.6- برنامه اکنون حذف خواهد شد. سپس می توانید با استفاده از کلیدهای جهت دار در کنترل از راه دور به سمت راست یا چپ حرکت کنید تا برنامه های دیگری را برای حذف کردن انتخاب کنید.نحوه حذف برنامه های اضافی در تلویزیون ال جیدیگران خوانده اندتنظیمات کالیبراسیون تلویزیون ال جی uh850 ال جی| تلویزیون های هوشمند ال جی برای استفاده در هتل ها دالبی ویژن چیست و چه کاربردی در تلویزیون دارد ؟ کیو ال ای دی QLED چیست؟ فناوری جدید تلویزیون های سامسونگ کیفیت تصویر تلویزیون | چگونگی دریافت بهترین کیفیت تصویر معرفی بهترین سیستم عامل های تلویزیونی در جهان (2017)

مطلب با عنوان حذف برنامه در تلویزیون ال جی - نحوه حذف برنامه در تلویزیون هوشمند از وب سایت سلام بابا salambaba با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حذف برنامه در تلویزیون ال جی - نحوه حذف برنامه در تلویزیون هوشمند از وب سایت سلام بابا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به سلام بابا salambaba مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون