روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: سلام بابا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان Ambient Mode - حالت Ambient Mode در تلویزیون های جدید سامسونگ - از وب سایت سلام بابا salambaba با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

Ambient Mode - حالت Ambient Mode در تلویزیون های جدید سامسونگ -

Ambient Mode سامسونگ قابلیت های جدید رو در محصولات سال 2018 گنجانده است که از میان ان ها میتوان به حالت Ambient Mode اشاره کرد که به دستگاه این قابلیت را می دهد که پس از خاموش شدن با رنگ دیوار پس زمینه خود یک دست شود. و ما در این مطلب قصد داریم در مورد این قابلیت […]

نوشته حالت Ambient Mode، تلویزیون های 4K جدید سامسونگ را تقریبا نامرئی می کند اولین بار در وبلاگ سلام بابا - راهنمای خرید تلویزیون. پدیدار شد.

حالت Ambient Mode، تلویزیون های 4K جدید سامسونگ را تقریبا نامرئی می کندزارعی Rating: 5.0 out of 5سامسونگ قابلیت های جدید رو در محصولات سال 2018 گنجانده است که از میان ان ها میتوان به حالت Ambient Mode اشاره کرد که به دستگاه این قابلیت را می دهد که پس از خاموش شدن با رنگ دیوار پس زمینه خود یک دست شود. و ما در این مطلب قصد داریم در مورد این قابلیت جالب بیشتر برای شما توضیح دهیم؛ پس تا اخر این مطلب را با ما همراه باشید.قابلیت Ambient Mode چیست ؟قابلیت Ambient Mode به تطبیق تصویر پس زمینه تلویزیون با رنگ و طرح دیوار پشت تلویزیون اجازه میدهد . این قابلیت زمانی قابل استفاده است که تلویزیون روی دیوار نصب شده باشد . قابلیت Ambient Mode است که به کمک دستیار هوشمند بیکسبی اطلاعات مفیدی را در طی روز برای کاربر به نمایش می گذارد.این قابلیت قابلیت اطلاعاتی از قبیل اخبار، گزارشات ترافیک، وضعیت آب و هوا و … را برای کاربر نمایش می دهد.قابلیت Ambient Modeبه لطف حاشیه های نازک تلویزیون های جدید سامسونگ، بعد از یکپارچه شدن تلویزیون با دیوار پشت اون، نمایشگر به نوعی نامرئی خواهد شد .در این صورت پنل نمایشگر همانند شیشه ای شفاف به نظر می رسد که تعدادی اطلاعات شامل مواردی که در بالا به اون ها اشاره کردیم روی اون نمایش داده می شود .قابلیت Ambient Mode در تلویزیون های QLED جدید و همچنین برخی از led های جدید سامسونگ در دسترس خواهد بود .چگونگی استفاده از قابلیت Ambient Modeبرای فعال کردن این قابلیت کافی است که کاربر، اپلیکیشن SmartThings سامسونگ را باز کند. سپس باید از دیوار پشت تلویزیون عکس بگیرد. این ویژگی با کمک فرایند همخوان سازی درخشندگی و رنگ، طرح و رنگ دیوار را روی تلویزیون نمایش می دهد.بیشتر بدانید: ویژگی های سری KDL Bravia سونی چیست ؟KDL به چه معنی است؟تکمیل کننده حالت Ambient Mode یک کابل نسبتا نامرئی است که به طور همزمان می تواند انتقال دهنده جریان برق و داده های صوتی و تصویری باشد. به لطف این کابل باریک و چندکاره (که تقریبا تا 15 متر طول دارد) می توانید تلویزیون ۴K خود را طوری روی دیوار یا هر مکان دیگری نصب کنید که مشکلی برای دکوراسیون شما ایجاد نکند .نظر شما در مورد این قابلیت جدید چیه ؟تعداد بازدید کنندگان: 1دیگران خوانده اندچگونگی تمییز کردن نمایشگر تلویزیون های LED و LCD (ال ای دی و ال سی دی ) بازتاب یا رفلکشن در کیفیت تصویر تلویزیون آیا ایکس باکس و پلی استیشن به تلویزیون اسیب می زنند؟ کشورهای تولید کننده تلویزیون قابلیت Widi چیست ؟ و چه کاربردی دارد ؟ HDMI 2.1 | پورت HDMI 2.1 با پشتیبانی از رزولوشن 8K و HDR تگ ها : Ambient Modeحالت ambient mode در تلویزیون سامسونگاشتراک0اشتراک0اشتراک0اشتراک0اشتراک0

برچسب ها:

مطلب با عنوان Ambient Mode - حالت Ambient Mode در تلویزیون های جدید سامسونگ - از وب سایت سلام بابا salambaba با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان Ambient Mode - حالت Ambient Mode در تلویزیون های جدید سامسونگ - از وب سایت سلام بابا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به سلام بابا salambaba مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون