روی خط خبر

موضوع: صوتی و تصویری منبع: سلام بابا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان blooming - blooming در کیفیت تصویر تلویزیون به چه معنی است ؟ از وب سایت سلام بابا salambaba با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

blooming - blooming در کیفیت تصویر تلویزیون به چه معنی است ؟

blooming blooming : مساله ای که بیشتر افراد هنگام خرید تلویزیون به اون توجه میکنند و خیلی اهمیت داره براشون کیفیت تصویر تلویزیون است که در تلویزیون هوشمند باید تنظیمات تصویر به خوبی انجام بشه تا بهترین کیفیت تصویر رو داشته باشیم . همه تلویزیون ها یک سری تنظیمات پیش فرض دارند که حتما باید درست تنظیم شده باشه و یک سری تنظیمات هم هست که خودتون […]

نوشته blooming در کیفیت تصویر تلویزیون به چه معنی است ؟ اولین بار در وبلاگ سلام بابا - راهنمای خرید تلویزیون. پدیدار شد.

blooming در کیفیت تصویر تلویزیون به چه معنی است ؟سانیا زارعی Rating: 5.0 out of 5blooming : مساله ای که بیشتر افراد هنگام خرید تلویزیون به اون توجه میکنند و خیلی اهمیت داره براشون کیفیت تصویر تلویزیون است که در تلویزیون هوشمند باید تنظیمات تصویر به خوبی انجام بشه تا بهترین کیفیت تصویر رو داشته باشیم . همه تلویزیون ها یک سری تنظیمات پیش فرض دارند که حتما باید درست تنظیم شده باشه و یک سری تنظیمات هم هست که خودتون باید با توجه به شرایط و چیزی که میخواید تنظیم کنید تا بهترین کیفیت تصویر رو برای هر برنامه ای دریافت کنید .Local Dimming چیست ؟تلویزیون های LED به دو صورت FULL-LED و EDGE-LED می باشند که در ساخت هر دو میتوان از Local Dimming استفاده کرد. فناوری Local Dimming باعث میشود که روشنایی در LED، بصورتی کنترل شود که روشنایی و تاریکی موضوعی امکان پذیر باشد. به این ترتیب روشنایی در قسمت های مختلف LED بصورت جدا قابل کنترل می باشند. تعداد نقاط کنترل نور در تلویزیون های مجهز به Local Dimming متفاوت است.در کل میتوان گفت local daiming با استفاده از چراغ هایی که در پشت لایه های LCD هستند کنتراست را بالا می برد و باعث بهبود کیفیت تصویر میشوند و البته این در اتاق هایی که تاریک هستند بسیار بیشتر مشهود است.Blooming مهمترین مشکل Local Dimmingدر صورتی که تعداد نقاط قابل کنترل نور در صفحه زیاد باشد، کیفیت در این تلویزیون ها نیز بالاتر خواهد بود. در صورتی که تعداد نقاط قابل کنترل نور در صفحه زیاد باشد، کیفیت در این تلویزیون ها نیز بالا تر می باشد اما مشکلی که در Local Dimming مطرح می باشد، Blooming یا درز نور است. Blooming باعث تاثیر نور نقاط روشن بر تیره میشود، به این ترتیب نور از نقاط روشن به نقاط تاریک درز میکند و منجر به کاهش تاریکی نقطه های تاریک می شود .البته میزان و شدت این مشکل در تلویزیون های مختلف متفاوت است مثلا این مشکل در تلویزیون SV670U توشیبا قابل مشاهده است ولی به سختی می توان این مشکل را در سری ۸۵۰۰ ال جی و یا سامسونگ دید. این مشکل در تلویزیون های Full-Array که تمام صفحه از LED پوشیده شده است به مراتب بیشتر از تلویزیون های Edge-Lit است.شرکت LG بوسیله استفاده از فناوری نانوسل باعث عدم این درز نور شده است و تصویری با کیفیت مناسب و خوب را برای مشتریان ایجاد کرده است. البته سایر برندهای معروف دیگر نیز برروی این فناوری کار کرده اند اما ال جی پیشرو است.نتیجهمشکل Blooming مهمترین مشکل فناوری Local Dimming است اما انقدر جدی نیست که شما را از خرید یک تلویزیون LED باز دارد. این مشکل در تلویزیون های امروزی تاحدود زیادی رفع شده است و اگر قصد خرید یک تلویزیون LED با فناوری تاریکی موضعی را دارید نگران این مشکل نباشید.خرید بهترین تلویزیون های ال جی از فروشگاه سلام باباblooming در کیفیت تصویر تلویزیون به چه معنی است ؟ : شما این مطلب را از سایت سلام بابا مطالعه کردید.تعداد بازدید کنندگان: 10دیگران خوانده اندLocal Daiming چیست؟ تنظیمات کالیبراسیون تلویزیون سونی X8500 دالبی ویژن چیست و چه کاربردی در تلویزیون دارد ؟ راه های برقراری تماس تصویری در تلویزیون های هوشمند راهنمای ورود به منو مخفی تلویزیون فیلیپس Philips استفاده از وای فای دایرکت در تلویزیون سونی | Wi‑Fi Direct تگ ها : bloomingblooming در کیفیت تصویر تلویزیونBlooming مشکل Local DimmingLocal dimmingمشکل bloomingمشکل blooming در کیفیت تصویر

برچسب ها:

مطلب با عنوان blooming - blooming در کیفیت تصویر تلویزیون به چه معنی است ؟ از وب سایت سلام بابا salambaba با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان blooming - blooming در کیفیت تصویر تلویزیون به چه معنی است ؟ از وب سایت سلام بابا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به سلام بابا salambaba مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون