روی خط خبر

موضوع: لوازم خانگی منبع: سلام بابا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کمپرسور روتاری - کمپرسور روتاری چیست؟ - بهترین کمپرسور کولرگازی- بهترین کولرگازی از وب سایت سلام بابا salambaba با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کمپرسور روتاری - کمپرسور روتاری چیست؟ - بهترین کمپرسور کولرگازی- بهترین کولرگازی

کمپرسور روتاری کمپرسور روتاری : کولر گازی یکی از محصولات تهویه مطبوع است که قابلیت سرمایش و گرمایش را دارد و در انواع و اشکال مختلف تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. کولرگازی ها از سیکل تبرید پیروی می کنند که اصلی ترین اجزای آن، کمپرسور، کندانسور ، شیر انبساط و اواپراتور است. اجزایی مختلفی در کولر گازی وجود دارد که […]

نوشته کمپرسور روتاری چیست ؟ | نحوه عملکرد کمپرسور روتاری اولین بار در وبلاگ سلام بابا. پدیدار شد.

کمپرسور روتاری چیست ؟ | نحوه عملکرد کمپرسور روتاریسانیا زارعی Rating: 5.0 out of 5کمپرسور روتاری : کولر گازی یکی از محصولات تهویه مطبوع است که قابلیت سرمایش و گرمایش را دارد و در انواع و اشکال مختلف تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. کولرگازی ها از سیکل تبرید پیروی می کنند که اصلی ترین اجزای آن، کمپرسور، کندانسور ، شیر انبساط و اواپراتور است. اجزایی مختلفی در کولر گازی وجود دارد که به صورت هماهنگ با هم کار می کند تا سرمایش را ایجاد و محیط اتاق را خنک و مناسب نماید. ما در این مطلب، سعی می کنیم در مورد یک جز خاص از کولر گازی یعنی کمپروسور کولر گازی بیشتر توضیح بدیم. و همچنین در مورد اینکه کمپرسور چطور با اجزا دیگر کار میکند را شرح دادیم پس تا اخر مطلب را با ما همراه باشید.کمپرسور چیست ؟کمپرسور با مصرف انرژی الکتریکی، گاز مبرد را از اواپراتور مکش می کند و سپس آن را فشرده ساخته و وارد کندانسور می نماید. کمپرسورها قطعاتی هستند که با استفاده از فشرده کردن و کاهش حجم گاز، باعث افزایش فشار آن می شوند. در کولرهای گازی، نقش اصلی را همین کمپرسورها بازی می کنند و از لحاظ ساختاری کاملا مشابه کمپرسور یخچال ها هستند. کمپرسور ها با توجه به ظرفیت و اقلیم و نوع دستگاه دارای انواع مختلفی هستند که در کولر گازی به طور معمول عبارتند از :کمپرسور پیستونی (Reciprocating)کمپرسور روتاری (Rotary)کمپرسور اسکرال (Scroll)کمپرسور روتاریکمپرسورهای روتاری دارای مکانیزم جابه جایی مثبت و از نوع چرخشی هستند. معمولا در جاهایی که حجم فشار و هوا بالا است، از کمپرسورهای روتاری به جای پیستونی استفاده می شود. در این نوع کمپرسور ها با گردش ۳۶۰ درجه ای تیغه ها عمل مکش و کمپرس ماده مبرد انجام می گیرد، بدین ترتیب که وقتی گاز از دریچه ورودی وارد کمپرسور می شود ، در اثر چرخش تیغه ها و برخورد پره ها با گاز، آن را با فشار به سوی لوله های خروجی هدایت می کند.کمپرسورهای روتاری را با ظرفیت های ۷۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ بی تی یو (BTU) تولید می کنند. کمپرسورهای روتاری صدا ی کمتری تولید می کنند و مصرف بهینه تری دارند.خنک کنندگی کولر گازیخنک کنندگی کولر گازی با واحد BTU اندازه گیری میشود و به صورت مضربی از ۱۰۰۰ نشان داده می شود. واحد BTU در واقع استاندارد اندازه گیری قدرت سرمادهی در بریتانیا است (British Thermal Unit) و در نام گذاری واحد هم به این موضوع اشاره شده است. ولی معمولا در معرفی کولرها از عنوان کردن واحدش صرف نظر میکنیم و مثلا میگوییم یک کولر 18000 یا 24000 میخواهیم.خرید کولرگازی >>> بهترین و جدید ترین کولرگازی ها را در فروشگاه سلام بابا ببینید.کمپرسور روتاری چیست ؟ | نحوه عملکرد کمپرسور روتاری : شما این مطلب را از سایت سلام بابا مطالعه کردید . اگر در این باره سوالی دارید میتونید در قسمت نظرات از ما بپرسید.اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعیFacebookemailGoogle+TwitterLinkedinدیگران خوانده اندراهنمای خرید کولرگازی | خرید بهترین کولرهای گازی بهترین کولر گازی | بهترین ها و پرفروش ترین های بازار ایران کولر گازی چیست و چه کاری انجام می دهد؟ راهنمای انتخاب کولر گازی بر حسب متراژ | خرید کولرگازی انواع کمپرسور کولر گازی کولرگازی یا کولر ابی ، کدام به صرفه تر است ؟ | خرید کولرگازی تفاوت گاز r22 با گاز r410 در کولر گازی چیست ؟ نحوه استفاده از سیستم گرمایش کولرگازی در زمستان تگ ها : خرید کولرگازیکم مصرف ترین کولرگازیکمپرسور روتاریکمپرسور کولرگازیکولرگازی اجنرالکولرگازی جنرال

برچسب ها:

مطلب با عنوان کمپرسور روتاری - کمپرسور روتاری چیست؟ - بهترین کمپرسور کولرگازی- بهترین کولرگازی از وب سایت سلام بابا salambaba با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کمپرسور روتاری - کمپرسور روتاری چیست؟ - بهترین کمپرسور کولرگازی- بهترین کولرگازی از وب سایت سلام بابا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به سلام بابا salambaba مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون