روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: پویانو
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان طراحی داخلی با رنگ صورتی در دفتر برند Glossier در نیویورک / Rafael de Cárdenas از وب سایت پویانو pooyano با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

طراحی داخلی با رنگ صورتی در دفتر برند Glossier در نیویورک / Rafael de Cárdenas

طراحی داخلی با رنگ صورتی : رنگ صورتی روشن و لکه هایی به رنگ قرمز در سرتاسر دفاتر کاری برند زیبایی «گلوسیر» (Glossier) در منهتن مشاهده می شود. این دفاتر توسط معمار نیویورکی، «رافائل دو کاردناس» (Rafael de Cárdenas) به گونه ای طراحی شده که یادآور رنگ صورتی علامت این برند باشد. دو کاردناس و استودیوی معماری او، […]

نوشته طراحی داخلی با رنگ صورتی در دفتر کار برند Glossier در نیویورک / گروه معماری Rafael de Cárdenas اولین بار در پویانو | معماری | دکوراسیون داخلی پدیدار شد.

آدرس : تهران ، همت غرب ، بلوار دهکده المپیک ، چهارراه زیبادشت ، نبش مرودشت جنوبی ، ساختمان پویانو

برچسب ها:

مطلب با عنوان طراحی داخلی با رنگ صورتی در دفتر برند Glossier در نیویورک / Rafael de Cárdenas از وب سایت پویانو pooyano با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان طراحی داخلی با رنگ صورتی در دفتر برند Glossier در نیویورک / Rafael de Cárdenas از وب سایت پویانو با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به پویانو pooyano مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون