روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: پونه مدیا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هزینه طراحی صفحه لندینگ پیج از وب سایت پونه مدیا poonehmedia با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هزینه طراحی صفحه لندینگ پیج

نحوه انتخاب نوع طراحی صفحه لندینگ پیج برای سفارش به تیم پونه مدیاتعرفه طراحی صفحه فرود بر حسب نوع سفارش مشتری متفاوت خواهد بود. دسته بندی رایج برای سفارش طراحی صفحه فرود عبارتند از 1. پکیج برنزی 2. پکیج نقره ای 3. پکیج طلایی و 4. پکیج ویژهپکیج برنزی|هزینه طراحی ساده صفحه فرودقیمت طراحی ساده: پس از مشاوره آنلاین و تلفنی و بررسی هدف و مخاطب ویژه سفارش یک طرح گرافیکی تصویری ساده به سفارش دهنده ارائه می گردد. پس از ارائه طرح، طی برگزاری یک جلسه با سفارش دهنده، استراتژی مدنظر در طرح شرح داده می شود و پس از آن طرح نهایی به سفارش دهنده تحویل داده میشود.پکیج نقره ای|هزینه طراحی ساده و پیاده سازیقیمت طراحی ساده به همراه پیاده سازی: پس از ارائه یک طرح گرافیکی و برگزاری یک جلسه با سفارش دهنده، یک مرتبه اصلاحات در صورت نیاز و براساس نظرات سفارش دهنده روی طرح اعمال می گردد و پس از تایید نهایی روی وب سایت مشتری بارگذاری میشود که بر اساس انواع سایت، نرخ آن متفاوت می باشد. پکیج طلایی|هزینه طراحی اختصاصی صفحه فرودقیمت طراحی اختصاصی صفحه فرود: پس از مشاوره آنلاین و تلفنی و بررسی هدف و مخاطب ویژه سفارش یک طرح گرافیکی تصویری اختصاصی به سفارش دهنده ارائه می گردد. پس از ارائه طرح، طی برگزاری یک جلسه با سفارش دهنده، استراتژی مدنظر در طرح شرح داده می شود و در صورت نیاز یک مرتبه اصلاحات طبق نظر مشتری روی طرح اعمال می گردد و پس از تایید نهایی، طرح به سفارش دهنده تحویل داده میشود.پکیج ویژه|هزینه طراحی اختصاصی و پیاده سازیقیمت طراحی اختصاصی به همراه پیاده سازی: پس از ارائه یک طرح گرافیکی اختصاصی و برگزاری یک جلسه با سفارش دهنده، یک مرتبه اصلاحات در صورت نیاز و براساس نظرات سفارش دهنده روی طرح اعمال می گردد و پس از تایید نهایی روی وب سایت مشتری بارگذاری میشود که بر اساس انواع سایت، نرخ آن متفاوت می باشد.

مطلب با عنوان هزینه طراحی صفحه لندینگ پیج از وب سایت پونه مدیا poonehmedia با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هزینه طراحی صفحه لندینگ پیج از وب سایت پونه مدیا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به پونه مدیا poonehmedia مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون