روی خط خبر

موضوع: ماشین های اداری منبع: پیروزگر
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نحوه چسباندن عکس روی تخته شاسی از وب سایت پیروزگر piroozgar با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نحوه چسباندن عکس روی تخته شاسی

نحوه چسباندن عکس روی تخته شاسی نحوه چسباندن عکس روی تخته شاسی کاری ساده اما حساس و ظریف است. کیفیت کار به کاغذ انتخابی وابسته است. این کار معمولاً با چسبی که به اصطلاح به آن ماد پاچ می گویند انجام می شود. نحوه درست کردن چسب ماد پاج خانگی از آنجاییکه پیدا کردن آماده […]

نوشته نحوه چسباندن عکس روی تخته شاسی اولین بار در فروشگاه پیروزگر. پدیدار شد.

نحوه چسباندن عکس روی تخته شاسی کاری ساده اما حساس و ظریف است. کیفیت کار به کاغذ انتخابی وابسته است. این کار معمولاً با چسبی که به اصطلاح به آن ماد پاچ می گویند انجام می شود.نحوه درست کردن چسب ماد پاج خانگیاز آنجاییکه پیدا کردن آماده این چسب کمی مشکل است، با استفاده از چسب سفید و آب می توان مشابه آن را دستی ساخت. نسبت چسب به آب دو به یک است. بعد از ترکیب باید خوب تکان داده شود. بعد از مخلوط شدن کامل، چسب را امتحان کنید. ممکن است با توجه به برند چسب تان نیاز باشد درصد آب یا چسب را افزایش دهید.نحوه چسباندن یا ماد پاج کردن عکس روی چوب۱٫انتخاب تخته شاسی مناسبتخته شاسی انتخاب کنید که سطحی کاملاً صاف و یکدست و تخت داشته باشد.۲٫سطح رویی چوب را اگر نیاز است سمباده بزنید.اکثر تخته شاسی های موجود در بازار سطحی صاف و صیقلی دارند و نیازی به سمباده زدن ندارند. اما ممکن است لبه های دندانه دار ذاشته باشد. با کاغذ سمباده متوسط تا قوی کاملاً سمباده بزنید. برای اطمینان از بودن می توانید یک تکه پارچه حریر یا جوراب شیشه ای را روی سطح بکشید و اگر گیر نکرد یا نخ کش نشد آماده است. برای داشتن ظاهری حرفه ای تر کمی لبه های چوب را به نرمی سمباده بزنید.۳٫ در صورت تمایل لبه های تخته را رنگ بزنید.وقتی عکس را روی تختی می چسبانید لبه های تخته کاملاً پیداست و اگر رنگ آن با تصویر شما خیلی تفاوت داشته باشد کار شکیلی را نتیجه نمی دهد. رنگی آکریلیک نزدیک به طرح خود انتخاب کنید. لبه ها رنگ بزنید. حتی می توانید پشت کار را رنگ بزنید. بهتر است کمی روی سطح هم رنگ آورده شود تا اگر عکس کامل اندازه چوب نبود یا عکس از روی چوب بریده یا برداشته شد. ظاهر زشتی نداشته باشد.۴٫ یک لایه چسب مادپاج روی چوب اعمال کنید.یک لایه ضخیم و برابر از چسب را روی سطح شاسی با قلمو اعمال کنید. چسب های مادپاج آماده معمولاً سه نوع مات، گلاسه و ابریشمی دارد.۵٫عکس را روی چوب بگذارید.عکس را با دقت روی چوب (سمت تصویر بالا) بگذارید. اگر نیاز به تنظیم دارد کمی روی سطح بکشید. پس از قرار گرفتن در جای مناسب یک ورق کاغذ تمیز روی عکس قرار دهید و با کف دست به تمام نقاط آن فشار اعمال کرده تا به خوبی بچسبد و تمام حباب های هوا و چروک ها از بین بروند. بهتر از حرکت دست از مرکز کاغذ به سمت لبه ها باشد. پس از تکمیل این مرحله می توانید روی عکس بار سنگین مثلا چند کتاب قرار داده و به آن زمان بدهید.۶٫ یک لایه نازک مادپاج روی عکس بزنید.این بخش کمی مشکل است. از یک لبه شروع کرده با قلمی تمیز با حرکت های افقی یک لایه بسیار نازک چسب روی عکس اعمال کنید.۷٫ اجازه دهید تا مادپاج قبل از اعمال کتینگ بعدی خشک شود.به کتینگ اول یا همان مادپاج ۱۵ تا ۲۰ دقیقه زمان دهید تا خشک شود. کتینگ بعدی را (همان چسب یا هر کتینگ دیگری) با همان تکنیک اعمال کنید. اما این بار از بالا به پایین قلمو را بزنید. این تکنیک باعث می شود عکس شما جلوه ای کنواسی پیدا کند. از اسپری کتینگ و وارنیش نیز استفاده می شود.در آخر باید اشاره شود که چسب مادپاج به زمان اضافی برای خشک شدن و درمان نیاز دارد.تخته لطفاً برای خرید تخته شاسی در ابعاد مختلف به فروشگاه مراجعه کنید .

برچسب ها:

مطلب با عنوان نحوه چسباندن عکس روی تخته شاسی از وب سایت پیروزگر piroozgar با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نحوه چسباندن عکس روی تخته شاسی از وب سایت پیروزگر با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به پیروزگر piroozgar مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون