روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: پی جی ما
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ولنتاین -مقالات دکوراسیون داخلی و مبلمان-فروشگاه آنلاین مبلمان-PGMA.co از وب سایت پی جی ما pgma با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ولنتاین -مقالات دکوراسیون داخلی و مبلمان-فروشگاه آنلاین مبلمان-PGMA.co

نوشته ولنتاین دیزاین اولین بار در مجله تخصصی مبلمان و صنایع چوب PGMA. پدیدار شد.

کوسن هایی به رنگ قرمز و سفید با طرح قلب نیز بر روی مبلمان جلوه بخش خواهد بود. چراغ های ال ای دی اماده ای با متن یا طرح قلب نیز برای چشم نوازی این قسمت ایده جالبی است.وسایل دست سازحتی می توانید با وسایل کم هزینه مانند مقوا و روبان نیز قلب ها و تابلو هایی تزئینی برای این روز خاص تدارک ببینید. از گل های خشک رز بر روی این تابلو های زنده استفاده کنید و گلدان هایی با طراوت و زنده هم برای معطر کردن فضا بی تاثیر نخواهد بود. کارت تبریک ، گیفت کارت های قلبی شکل، تزئین لوستر ، گل های پر پر شده بر روی میز ، آینه تزئین شده ، نقاشی و یا نوشته هایی که خودتان درست کرده اید تاثیر شگرفی در این روز خواهد گذاشت. حتی می توانید از بشقاب ها و لیوان مخصوص با طرح هایی که برای روز ولنتاین به فروش می رسد استفاده کنید و مرتب بچینید .تم رنگی برای چیدمان پذیرائی یا اتاق برای ولنتاین بیشتر از تم قرمز و سفید در تزئینات خود استفاده کنید و از ایده هایی که در این مقاله به شما داده ایم به کار ببرید تا در این روز خاص به بهترین نحو ممکن دیزاین و طراحی را شکل دهید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ولنتاین -مقالات دکوراسیون داخلی و مبلمان-فروشگاه آنلاین مبلمان-PGMA.co از وب سایت پی جی ما pgma با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ولنتاین -مقالات دکوراسیون داخلی و مبلمان-فروشگاه آنلاین مبلمان-PGMA.co از وب سایت پی جی ما با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به پی جی ما pgma مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون