روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: پی جی ما
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دکوراسیونی آسان برای آشپزخانه-مجله-پی-جی-ما-مجله-مبلمان-pgma.co-بازار-مبل-امام-علی-ع از وب سایت پی جی ما pgma با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دکوراسیونی آسان برای آشپزخانه-مجله-پی-جی-ما-مجله-مبلمان-pgma.co-بازار-مبل-امام-علی-ع

نوشته 5 ایده دکوراسیونی آسان برای آشپزخانه اولین بار در مجله تخصصی مبلمان و صنایع چوب PGMA. پدیدار شد.

2.بهترین ایده های تزئینات آشپزخانه با یک نقطه کانونی آغاز می شودسعی کنید آشپزخانه را با یک دید جدید همانند شخصی که اولین بار است با این فضا مواجه می شود، نگاه کنید. داخل آشپزخانه خود راه بروید و فکر کنید که چه چیزهایی برای شما جالب توجه است.آیا اولین نکته ای که از این فضا برای شما جلب توجه می کند را می پسندید؟ اگر نه، دوست داشتید چه چیز دیگری اولین اتفاق جالب توجه این فضا بود؟ از پاسخ این پرسش استفاده کنید. این قسمت و نزدیکترین دیوار به آن را به نقطه کانونی فضای آشپزخانه تان تبدیل کنید.برای این که یکی از دیوارهای آشپزخانه را به نقطه تاکید تبدیل کنید می توانید از تکنیک های زیراستفاده کنید:• دیوار یا سطح مورد نظر خود را با رنگ دلخواه و مورد پسند که برای خود در نظر گرفته بودید رنگ کنید.• اثر هنری نسبتا بزرگی روی دیوار مورد نظر آویزان کنید.• از کاغذ دیواری که طرح و بافت غالبی دارد برای این دیوار استفاده کنید

برچسب ها:

مطلب با عنوان دکوراسیونی آسان برای آشپزخانه-مجله-پی-جی-ما-مجله-مبلمان-pgma.co-بازار-مبل-امام-علی-ع از وب سایت پی جی ما pgma با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دکوراسیونی آسان برای آشپزخانه-مجله-پی-جی-ما-مجله-مبلمان-pgma.co-بازار-مبل-امام-علی-ع از وب سایت پی جی ما با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به پی جی ما pgma مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون