روی خط خبر

موضوع: تکنولوژی و فناوری اطلاعات منبع: پرشین وی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دکور دیوار پذیرایی | ایده های شیک دکور دیوار پذیرایی مدرن با روش های مختلف از وب سایت پرشین وی persianv با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دکور دیوار پذیرایی | ایده های شیک دکور دیوار پذیرایی مدرن با روش های مختلف

ایده های جذاب از تزیین و دکور دیوار اتاق پذیرایی و نشیمن به سبک مدرن با تابلو و دیگر روش ها را مشاهده کنید.

نوشته دکور دیوار پذیرایی مدرن با شیوه های شیک و جذاب اولین بار در دکوراسیون منزل. پدیدار شد.

اگر اتاق نشیمن یا پذیرایی شما پر از دیوارهای خالی است که نمی دانید چطور آن را به شکل زیبا و شیک پر کنید در زیر ایده هایی از دکور دیوار پذیرایی و نشیمن را گردآوری کردیم که مناسب دکوراسیون های مدرن است.تابلوهای نقاشی بسیار بزرگ نصب کنید.در دیوار خالی اتاق پذیرایی یک قاب عکس زیبا در سایز بزرگ نصب کنید که دارای تصویری برجسته و متفاوت باشد. هرچه قاب عکس بزرگتر باشد، نمای برجسته تر آن به همان نسبت بیشتر خواهد شد. به گزارش پرشین وی برای مثال در نمونه زیر یک قاب عکس سفید به خوبی دیوار باریک را پر کرده است.تابلوی بزرگ عمودی برای دیوار باریکگالری عکس روی دیوار بسازید.اگر تمایل چندانی به استفاده از قاب های پراکنده در دیوار اتاق ندارید، می توانید در یکی از دیوارها به طور منظم چند قاب عکس نصب کنید، به نوعی که گویی یک گالری عکس راه اندازی کردید! فقط در این ایده باید بسیار به فاصله دقیق قاب ها و اندازه های آنها توجه کنید.نصب قاب های اندازه کنار همدر دیوارهای گوشه تابلوی هنری نصب کنید.بین دو دیوار گوشه ای اتاق، دو تابلوی هنری و یا تابلوی عکس جالب بیاویزید. به خصوص بهتر است تابلوها نما و سبک متفاوتی داشته باشند.تزیین دیوارهای گوشه اتاقاگر جسارت استفاده از دکورهای برجسته را دارید می توانید، دیوار اتاق پذیرایی را کاغذ دیواری کرده و روی آن یک تابلو نقاشی در طرح متفاوت و چشمگیر نصب کنید. در این ایده، ابتکار به خرج داده و با طرح ها و رنگ ها بازی کنید تا یک نتیجه قابل توجه به دست بیاورید.دکور با کاغذ دیواریآینه رنگین کمانی نصب کنید.استفاده از آینه رنگی در اتاق پذیرایی می تواند به فضای شما عمق بیشتری بیافزاید. در نمونه زیر یک آینه با قاب چوبی هماهنگی خاصی با شومینه چوبی اتاق دارد. از دیگر مزایای استفاده از این روش بزرگتر نشان دادن اتاق کوچک است.دکور با آینه رنگیاز وسایل کوچک تزیینی استفاده کنید.یک قفسه کتاب تعبیه شده در داخل دیوار یکی از عالی ترین روش ها برای به نمایش گذاشتن لوازم کوچک دکوری در اتاق است و به گزارش پرشین وی جلوه ای زیبا و خوشایند خواهد داشت. این لوازم کوچک می تواند جعبه های دکوری، کتاب ها و یا مجسمه باشد.طاقچه و قفسه های داخل دیواراگر دو تابلو را موازی با هم روی دیوار نصب کنید شبیه کتیبه دیواری خواهد شد. در این مدل تزیین دیوار نیز باید اندازه قاب عکس و فاصله آنها از هم بسیار دقیق اندازه گیری شده باشد.دکور به سبک کتیبه دیواریدکور دیوار پذیرایی شیک و مدرناز قفسه های کتاب استفاده کنید.از قفسه های کتاب به عنوان یک عامل دیزاین و طراحی اتاق نشیمن و پذیرایی بهره ببرید. قفسه کتاب چه از کتاب پر شده باشد، چه از وسایل و یا حتی ظروف بلوری و یا گلدان، تفاوت نمی کند در هر صورت یک روش عالی برای تزیین دیوار خالی اتاق است.قرار دادن قفسه کتاب – دکور دیوار پذیرایییک قاب عکس با طرح خاص و چشمگیر نصب کنید.شاید واضح ترین روش برای دکور دیوار اتاق پذیرایی نصب یک تابلوی شیک درست بالای مبلمان باشد.قرار دادن تابلوی شیک بالای مبلقاب عکس های سیاه و سفید نصب کنید.سبک قدیمی والدین تان که عکس های خانوادگی قدیمی و جدید را روی دیوار نصب می کنند را به روزرسانی کرده و شما یک گالری عکس مدرن با عکس های سیاه و سفید و یا عکس های وینتج قدیمی روی دیوارها بسازید.تزیین با عکس های سیاه و سفیدتهیه و ترجمه: گروه دکوراسیون پرشین ویبخش اختصاصی پرشین ویمنبع: mydomaine

مطلب با عنوان دکور دیوار پذیرایی | ایده های شیک دکور دیوار پذیرایی مدرن با روش های مختلف از وب سایت پرشین وی persianv با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دکور دیوار پذیرایی | ایده های شیک دکور دیوار پذیرایی مدرن با روش های مختلف از وب سایت پرشین وی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به پرشین وی persianv مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون