روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: پرشین وی
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خانه آرایی | آموزش خانه آرایی در فصل پاییز با ساده ترین وسایل اولیه از وب سایت پرشین وی persianv با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خانه آرایی | آموزش خانه آرایی در فصل پاییز با ساده ترین وسایل اولیه

پرده یکی از عناصر دکوراتیو در خانه است که باعث زیباشدن خانه می شود. یک راه ساده برای تغییر دکور دادن بدون صرف هزینه زیاد، تزیین پنجره است.

نوشته ۹ نکته درباره خانه آرایی پاییزی اولین بار در دکوراسیون منزل. پدیدار شد.

بهتر است با شروع هر فصلی تغییر و تحولی به دکوراسیون داخلی خانه بدهیم و یک خانه آرایی را انجام دهیم می توانیم از چیز های خیلی کوچک و جزئی شروع کنید و با برگ های پاییزی زیبا و اکسسوری و کوسن ها و پردها فضای خانه را با خزان همرنگ کنیم لازم نیست برای تغییر و تحول خانه هزینه های سنگینی را متقبل شوید همین که رنگ های گرم مانند زرد و نارنجی را در چیدمان خانه به کار ببرید می توانید تغیرات شگرفی را پدید آورید با ما در پرشین وی همراه باشید تا نکات دکوراسیون پاییزی را برای شما عزیزان بازگو کنیم.۳نکته درباره میز ناهارخوریپاییز زمان جمع شدن خانواده ها دور هم است. زمانی است که باید میز پذیرایی تان را آماده کنید. به این تصاویر نگاه کنید و ببینید کدام یک از وسایل زیر برای خانه آرایی و میزتان مناسب است.تزئین ست غذاخوری با برگ های پاییزی۱) ست غذاخوری طرح دار چهارگوش با طرح های پاییزی و دارای طرح های مدرن و سنتی است.۲) ست غذاخوری به رنگ تیره (قهوه ای) به میز ناهارخوری تان گرما می بخشد.۳) ست غذاخوری نارنجی رنگ با نقش و نگار گندمی برای میزهای ناهارخوری غیررسمی مناسب تر است.میز پاییزی با دیزاین پاییزی۳ نکته درباره کوسن مبلشما می توانید با استفاده از یک کاناپه و ۳ مدل کوسن تغییر و تحول ایجاد کنید.۱) کوسن های قرمز و سبز تیره با رگه های طلایی به کاناپه شما گرما می بخشد.۲) کوسن هایی که طرح های گرافیکی و مدرن دارد بسیار شیک هستند.۳) کوسن هایی که دورنگ هستند مانند نارنجی و خاکستری، اتاق ناهارخوری شما را مدرن تر می کند.کوسن زیبا با رنگ های پاییزی۳ نکته درباره پرده هاپرده یکی از عناصر دکوراتیو در خانه است که باعث زیباشدن خانه می شود. یک راه ساده برای تغییر دکور دادن , بدون صرف هزینه زیاد، تزیین پنجره است.موارد زیر را مرور کنید تا پرده های مناسبی برای پاییز انتخاب کنید.۱) پرده نارنجی رنگ با طرح های برگ برگ، خانه تان را به یک خانه تجملی و باشکوه تبدیل می کند.۲) استفاده از رنگ طلایی برای پنجره خانه به طرز زیبایی جلوه نمایی می کند. استفاده از این رنگ برای پرده، نور اتاق را حفظ می کند.۳) اگر می خواهید اتاق تان نور زیادی داشته باشد این پرده را امتحان کنید.پرده نارنجی رنگ با تم پاییزیبیشتر بدانید چیدمان پاییزی خانهاگر دوست دارید با دکوراسیونی ساده، حال و هوایی پاییزی به خانه تان بیاورید، یک کدوتنبل را در یک , سینی فلزی یا سطح چوبی قرار دهید و چندبرگ مصنوعی همراه با چند عدد ذرت خشک شده دورتادور آن بچینید.کدوها به علت رنگ و شکل ظاهری شان جالب هستند. از اندازه ها و مدل های مختلف کدو برای زیباتر کردن, دکوراسیون اتاق هایتان استفاده و آنها را با گیاه و گل های مخصوص پاییز ترکیب کنید.به این ترتیب، شما یک دکوراسیون ساده و خیره کننده برای میز یا آشپزخانه تان خلق کرده اید.دیزاین میز غذاخوری با برگ های پاییزیچیدمان خانه با رنگ نارنجی برای همه خانه ها مناسب نیست. با به کاربردن رنگ های دیگر هم می توانید , یک دکوراسیون زیبا مخصوص فصل پاییز داشته باشید. خانه تکانی پاییزی گیاهی را در یک گلدان، قوری یا ظرف, زیبای نقره بکارید,و دو شمعدان نقره هم در دو طرف ظرف قرار دهید. خانه تکانی پاییزی چند برگ طلایی یا قهوه ای را روی گیاهی , که کاشته اید یا دور تا دور گلدان روی میز بگذارید.شلتیر پاپ / دابل هپینس

مطلب با عنوان خانه آرایی | آموزش خانه آرایی در فصل پاییز با ساده ترین وسایل اولیه از وب سایت پرشین وی persianv با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خانه آرایی | آموزش خانه آرایی در فصل پاییز با ساده ترین وسایل اولیه از وب سایت پرشین وی با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به پرشین وی persianv مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون