روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: اتاق
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید ارزان آباژور رومیزی کد 602 شیک و مدرن [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید ارزان آباژور رومیزی کد 602 شیک و مدرن [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020

آباژور رومیزی کد 602 آباژوری شیک و مدرن در ابعاد 38*15*15 سانتی متر تولید می شود. جنس بدنه آباژور از چوب با کیفیت و طرح زیبا ساخته شده است.

نوشته آباژور رومیزی کد 602 شیک و مدرن اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

آباژور رومیزی دیلایت بسته 2 عددی مشکی محصولی با کیفیت و شیک می باشد که شما می توانید از آن به عنوان المان دکوراتیو در هر قسمتی از خانه استفاده کنید. کلاهک کار از جنس میکروجیر قابل شستشو ساخته شده و بدنه از جنس فلز. برای افزایش مقاومت و زیبایی آباژورها قبل از آبکاری فلز با آب کروم یک لایه پوشش مس روکش می شود تا از هر گونه زنگ و تغییر رنگ جلوگیری شود. در کنار همه این مزیت ها وجود کریستال های درجه یک زیبایی آن را دو چندان می کند.۵۶۰,۰۰۰ تومانبررسی و خرید

مطلب با عنوان خرید ارزان آباژور رومیزی کد 602 شیک و مدرن [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید ارزان آباژور رومیزی کد 602 شیک و مدرن [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به اتاق otag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون