روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: اتاق
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید ارزان آباژور سنگ نمک مدل ساده و شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید ارزان آباژور سنگ نمک مدل ساده و شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020

آباژور سنگ نمک محصولی شیک و زیبا سرشار از انرژی مثبت و آرامش است. این چراغ خواب در ابعاد 25*15*5 سانتی متر مزین به آیه و ان یکاد ارائه می شود. روشنایی کار با لامپ LED است که نوری ملایم و زیبا دارد همچنین کار قابل شستشو می باشد.

نوشته آباژور سنگ نمک مدل ساده و شیک اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

آباژور ترایگون 120 محصولی جدید، مدرن با ساختار منحصر به فرد است که هر تصویر ذهنی از آباژور و چراغ خواب دارید را کنار می زند. این محصول براساس افکت سایه روشن طراحی شده، سایه، روشن و نیم سایه جلوه هایی از اثر نور این محصول خلاقانه است. بدنه محصول از چوب لیمبای آفریقایی ساخته شده که بسیار خوش نقش و دارای خواص مکانیکی مقاومی نسبت به انواع چوب دارد. به همراه آباژور کیت ترمیم رنگ نیز ارسال می شود که اگر رنگ محصول به هر دلیلی آسیب دید به راحتی خودتان آن را ترمیم کنید.۳۹۴,۰۰۰ تومانبررسی و خرید

مطلب با عنوان خرید ارزان آباژور سنگ نمک مدل ساده و شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید ارزان آباژور سنگ نمک مدل ساده و شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به اتاق otag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون