روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: اتاق
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب طرح ساعت رومیزی فانتزی جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید ارزان چراغ خواب طرح ساعت رومیزی فانتزی جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020

چراغ خواب طرح ساعت رومیزی محصولی فانتزی و کاربردی است که علاوه بر ایجاد سایه روشن در تاریکی اتاق به راحتی می توانسد به ساعت نیز دسترسی داشته باشید. این محصول با استفاده از لامپ LED خاص خود روشن می شود که بسیار کم مصرف است و توان کار تا 50 هزار ساعت عمر مفید دارد.

نوشته چراغ خواب طرح ساعت رومیزی فانتزی جدید اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

اغلب ما دوست داریم شب هنگام و موقع خواب و یا بیدار شدن در تاریکی بتوانیم ساعت را بهتر ببینیم که در چراغ خواب های طرح ساعت این مساله به راحتی امکان پذیر شده است. بهمراه آداپتور (امنیت بالا در محافظت از خطر برق) و مصرف بسیار کم. این لامپ ها به سبب استفاده از LED خاص خود ، فوق کم مصرف بوده و میتواند تا پنجاه هزار ساعت عمر مفید داشته باشد.(۵ سال) این محصول در دکوراسون و دیزاین های لوکس و مدرن به عنوان چراغ خواب ، آباژور و دیگر موارد روشنایی در منازل و اماکن مختلف مورد توجه میباشد .

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب طرح ساعت رومیزی فانتزی جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب طرح ساعت رومیزی فانتزی جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به اتاق otag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون