روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: اتاق
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید ارزان آباژور سنگ نمک طرح آرامش مدل tongsalt فانتزی جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید ارزان آباژور سنگ نمک طرح آرامش مدل tongsalt فانتزی جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020

آباژور سنگ نمک طرح آرامش مدل TongSalt محصولی فانتزی با ساختاری متفاوت و منحصر به فرد است. این محصول علاوه بر طرح جذاب، از جنس سنگ نمک ساخته شده که بر اساس تحقیقات علمی بلورهای نمک دارای منابع مولد طبیعی است که قدرت پاکسازی محیط از باکتری های مضر را دارد.

نوشته آباژور سنگ نمک طرح آرامش مدل TongSalt فانتزی جدید اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

آباژور سنگ نمک طرح آرامش مدل TongSalt محصولی فانتزی با ساختاری متفاوت و منحصر به فرد است. این محصول علاوه بر طرح جذاب، از جنس سنگ نمک ساخته شده که بر اساس تحقیقات علمی بلورهای نمک دارای منابع مولد طبیعی است که قدرت پاکسازی محیط از باکتری های مضر را دارد.چقدر می پسندید؟۲۱۰,۰۰۰ تومان بررسی و خرید در دیجی کالاتحقیقات دانشگاهی و علمی نشان می دهد، بلورها و سنگ های نمک یکی از منابع مولد طبیعی یون مفید (ذرات باردار) هستند. گرم شدن این سنگ ها خاصیت تولید یون های مفید را تشدید کرده و باعث پاکسازی فضای اطراف و شارژ مجدد این سنگ ها می شود. محققین دانشگاه برکلی کالیفرنیا دریافتند که میزان مشخصی یون مفید می تواند باکتری های مضر در هوا را از بین ببرد و از بروز بیماری های عفونی پیشگیری کند. بنابراین برای جلوگیری از خطرات موجود باید مقدار یون مفید در فضا را بالا برد. استفاده از چراغ های سنگ نمک در بالا بردن مقدار یون های مفید در فضای تنفسی می تواند بسیار مؤثر باشد. این فرایند باعث تنظیم ضربان قلب، غدد فوق کلیوی، تیروئید و.. می شود و خطرات ناشی از بالا بودن یون ها و امواج مضر را کاهش می دهد. یکی از مهم ترین تأثیرات چراغ های سنگ نمک این است که می تواند نمک موردنیاز بدن را تأمین کند و میل شما را به خوردن نمک کم کند. روشن بودن این چراغ در محیط منزل بسیار مؤثر است به طوری که استفاده از آن آرامش خاصی به انسان می دهد و باعث می شود فرد خواب آرامی داشته باشد. لامپ های سنگ نمک، تکه های بزرگ سنگ نمک خالص هستند. این لامپ ها در زمان روشنایی درخششی گرمابخش دارند و می توانند برای کیفیت هوای داخل خانه نیز مفید باشند ، همچنین دارای پایه چوبی و لوازم روشنایی با کیفیت می باشد.۲۱۰,۰۰۰ تومان میخواهم این کالا را خرید کنم! آباژور

مطلب با عنوان خرید ارزان آباژور سنگ نمک طرح آرامش مدل tongsalt فانتزی جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید ارزان آباژور سنگ نمک طرح آرامش مدل tongsalt فانتزی جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به اتاق otag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون