روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: اتاق
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب هوشمند مدل unistar فانتزی جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید ارزان چراغ خواب هوشمند مدل unistar فانتزی جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020

چراغ خواب هوشمند مدل UniStar محصولی فانتزی و جذاب برای کودکان است. شما می توانید این کار را برای هدیه به عزیزان، هدیه تولد، سیسمونی یا تکمیل اتاق خواب فرزندتان تهیه کنید. جنس بدنه پلاستیک و نوع لامپ آن LED می باشد که مجهز به فتوسل نیز هست که با تاریک شدن اتاق به طور خودکار روشن می شود.

نوشته چراغ خواب هوشمند مدل UniStar فانتزی جدید اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

چراغ خواب کودک طرح شب بخیر جدید این محصول در دکوراسون و دیزاین های لوکس و مدرن به عنوان چراغ خواب ، آباژور و دیگر موارد روشنایی در منازل و اماکن مختلف مورد توجه میباشد . ابعاد محصول 15*5*10 سانتی متر و وزن 300 گرم است. چراغ خواب کودک طرح شب بخیر جدید فوق کم مصرف بوده و میتواند تا پنجاه هزار ساعت (حدود پنج سال ) عمر مفید داشته باشد.۷۴,۰۰۰ تومانبررسی و خرید

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب هوشمند مدل unistar فانتزی جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب هوشمند مدل unistar فانتزی جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به اتاق otag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون