روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: اتاق
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب مدل enj-bab ساده و شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید ارزان چراغ خواب مدل enj-bab ساده و شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020

چراغ خواب مدل ENJ-bab محصولی ساده و شیک با طرح سیب است. این چراغ خواب با ابعاد 1.69*1.8*9 سانتی متر منبع تغذیه USB دارد و لامپ آن از نوع LED می باشد. جنس بدنه پلاستیک به رنگ سفید است.

نوشته چراغ خواب مدل ENJ-bab ساده و شیک اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

چراغ خواب طرح متن عاشقانه محصولی سه بعدی در رنگ های مختلف است که با استفاده از آن فضایی عاشقانه و صمیمی ایجاد میشود. نور لطیف و کم این چراغ خواب باعث ایجاد سایه ای روشن در شب می شود که نه برای خواب اذیت کننده است و نه مانع حرکت در تاریکی می شود. یکی دیگر از جذابیت های چشم نواز این محصول نوع حکاکی نوری است که روی بدنه آن قابل مشاهده می باشد.۷۴,۵۰۰ تومانبررسی و خرید

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب مدل enj-bab ساده و شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب مدل enj-bab ساده و شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به اتاق otag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون