روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: اتاق
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب سه بعدی گالری دکوماس طرح قفس پرنده جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید ارزان چراغ خواب سه بعدی گالری دکوماس طرح قفس پرنده جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020

چراغ خواب سه بعدی گالری دکوماس طرح قفس پرنده محصولی هنری و فانتزی است. این چراغ خواب با تلفیق هنر و تکنولوژی به صورت سه بعدی ساخته شده است که علاوه بر زیبایی و کاربردی بودن گزینه ای مناسب برای هدیه به عزیزان است.

نوشته چراغ خواب سه بعدی گالری دکوماس طرح قفس پرنده جدید اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

چراغ خواب سه بعدی گالری دکوماس طرح قفس پرنده محصولی هنری و فانتزی است. این چراغ خواب با تلفیق هنر و تکنولوژی به صورت سه بعدی ساخته شده است که علاوه بر زیبایی و کاربردی بودن گزینه ای مناسب برای هدیه به عزیزان است.چقدر می پسندید؟۷۹,۹۰۰ تومان بررسی و خرید در دیجی کالاچراغ خواب های سه بعدی دکوماس با ادغام هنر و تکنولوژی، زینت بخش فضای داخلی و دکوراسیون شده است. کیفیت ساخت بالا، بهره مندی از حوزۀ دیجیتال و تکنولوژی روز و طراحی متنوع در این چراغ خواب ها سبب شده است تا پیشرفت چشمگیری در این حوزه به دست آید. استفاده از LED هایی با رنگ های متمایز (به جای استفاده از طلق های رنگی) و کیفیت و عمر بالای آن ها، از دیگر ویژگی های این محصول می باشد. تغذیۀ این محصول از طریق usb 5v می باشد که سازگار با سایر گجت های امروزی می باشد. همچنین بهره مندی از کلید روشن و خاموش لمسی، کاربریِ آسان تر و دلنشین تری را فراهم کرده است. صفحۀ چراغ خواب از جنس پلیمر آکریلیک (پلکسی گلس) نشکن و پایۀ آن نیز از دو جنس MDF و آکریلیک است.۷۹,۹۰۰ تومان میخواهم این کالا را خرید کنم! چراغ خواب

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب سه بعدی گالری دکوماس طرح قفس پرنده جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب سه بعدی گالری دکوماس طرح قفس پرنده جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به اتاق otag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون