روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: اتاق
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب مدل کیوسک باجه تلفن سایز کوچک فانتزی [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید ارزان چراغ خواب مدل کیوسک باجه تلفن سایز کوچک فانتزی [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020

چراغ خواب مدل کیوسک باجه تلفن در ابعاد کوچک یک نوستالژی برای دهه پنجاه و شصتی ها محسوب می شود. این محصول زیبا همزمان به عنوان دکوری و چراغ خواب قابل استفاده است. لامپ آن از نوع LED فوق کم مصرف با نور ملایم است که بالای جعبه تعبیه شده که زیبایی آن را دو چندان می کند.

نوشته چراغ خواب مدل کیوسک باجه تلفن سایز کوچک فانتزی اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

کیوسک باجه تلفن یکی از قدیمی ترین المان های شهری ایران است که قدمت ان به دهه 40شمسی برمیگردد و سالهاست جمع اوری شده و به خاطره ها پیوسته . مجموعه الف دکور در سال 93 بران شد که این المان زیبا و نوستالژی به عنوان یک نماد و همزمان به عنوان دکوری و چراغ خواب با جزییات کامل طراحی وتولید نماید این چراغ خواب به برق 220ولت شهری متصل و بوسیله 4عدد لامپ led که نور ملایمی دارد و بوسیله یک دکمه که در بالای باجه تعبیه شده متصل و زیبایی خود را دو چندان میکند..

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب مدل کیوسک باجه تلفن سایز کوچک فانتزی [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید ارزان چراغ خواب مدل کیوسک باجه تلفن سایز کوچک فانتزی [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به اتاق otag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون