روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: اتاق
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید ارزان آباژور قهوه ای سنتی فانتزی شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید ارزان آباژور قهوه ای سنتی فانتزی شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020

آباژور قهوه ای محصولی سنتی و شیک است که حسی از زندگی و شادابی را ایجاد می کند. این محصول از جنس چوب ساخته شده که بسیار طبیعی و ماندگار است. ساختار و نوع طراحی این محصول به گونه ای است که حسی عرفانی و سنتی را در ذهن بیننده تداعی می کند.

نوشته آباژور قهوه ای سنتی فانتزی شیک اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

آباژور قهوه ای محصولی سنتی و شیک است که حسی از زندگی و شادابی را ایجاد می کند. این محصول از جنس چوب ساخته شده که بسیار طبیعی و ماندگار است. ساختار و نوع طراحی این محصول به گونه ای است که حسی عرفانی و سنتی را در ذهن بیننده تداعی می کند.چقدر می پسندید؟۱۱۰,۰۰۰ تومان بررسی و خرید در دیجی کالادر طراحی این محصول از 2 المان کروی، در 2 سطح مختلف، همراه با افزایش حجم در ارتفاع استفاده شده است. سعی طراحی بر این بوده است که حالت شناور بودن در این طرح تا حدودی قابل برداشت باشد. طراحی مدل 16 بر روی چوب انجام گرفته است. چوب از دیرباز ماده ای طبیعی و ماندگار بوده است. قرار دادن چنین ایده هایی بر روی چوب، حالتی سنتی و عرفانی را در ذهن بیننده تداعی می کند. دست ساخته هایی از جنس چوب و گل از دیرباز با روحیات و فرهنگ این مردم عجین شد است. این امر از آن رو است که این مواد، بخوص چوب، کاملا طبیعی می باشد. این چراغ با چنین طراحی هایی در همین سبک، از قدیم الایام در خانه بانوان ایران زمین بوده است. به تدریج با تاخت و تاز صنعت و گسترش مواد صنعتی در همه ابعاد زندگی، استفاده از چوب در ساخت دکوراسیون آرام آرام به حاشیه رفت. چرا که کارکردن بر روی این ماده وقتی بسیار و دست هایی هنرمند و باذوق می طلبید. بنابراین با سرعتی بسیار زیاد اجناس دکوری کارخانه ای و آماده جای خود را در خانه ها باز کردند. بدین سان روح ساکن در وسایل دکوری از خانه ها پرید. سعی ما بر این است که این روند را دوباره به نفع وسایل سنتی سازگار با فرهنگ و هویت خودمان، برعکس کنیم. خالی از لطف نیست بدانید که این دست آفریده ها در روستایی واقع در این مرز و بوم ساخته شده و در عرض برابر 12 سانتی متر و در ارتفاع 42 سانتی متر می باشد.۱۱۰,۰۰۰ تومان میخواهم این کالا را خرید کنم! آباژور

مطلب با عنوان خرید ارزان آباژور قهوه ای سنتی فانتزی شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید ارزان آباژور قهوه ای سنتی فانتزی شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2020 از وب سایت اتاق با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به اتاق otag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون