روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: اتاق
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید ارزان آینه سایان هوم مدل sh01 فانتزی مدرن جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید ارزان آینه سایان هوم مدل sh01 فانتزی مدرن جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019

آینه سایان هوم مدل SH01 محصولی فانتزی با طرح مدرن و شیک است. با استفاده از این محصول علاوه بر افزایش زیبایی فضا نور محیط بدون روشن کردن چراغ اضافی افزایش می یابد چرا که در اندود آن از نفره و جیوه استفاده شده که انعکاس و بازتاب نور مناسبی دارد.

نوشته آینه سایان هوم مدل SH01 فانتزی مدرن جدید اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

آینه تجسم مدل مدرن با طراحی زیبا متشکل از 7 تکه به شکل چند ضلعی های منتظم است که امکان چیدمان در طرح های مختلف را به مصرف کنننده می دهد. این محصول دارای کیفیت و طول عمر بالاست، برای افزایش شفافیت آینه در اندود آن از ترکیب جیوه و نقره استفاده شده و برای افزایش مقاومت آن دو لایه رنگ ایتالیایی به کاربرده شده است.۱۴۵,۰۰۰ تومانبررسی و خرید

مطلب با عنوان خرید ارزان آینه سایان هوم مدل sh01 فانتزی مدرن جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید ارزان آینه سایان هوم مدل sh01 فانتزی مدرن جدید [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019 از وب سایت اتاق با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به اتاق otag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون