روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: اتاق
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید ارزان میز جلو مبلی مدل m112 minimal قهوه ای شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید ارزان میز جلو مبلی مدل m112 minimal قهوه ای شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019

میز جلو مبلی مدل M112 minimal قهوه ای شیک ،میز جلو مبلی مدل Minimal M112 دارای طراحی ساده در عین حال شیکی می باشد که قابلیت همگام شدن با هر دکوراسیون ومدل مبلی را دارد،و با توجه به قیمت مقرون به صرفه ی آن وسیله ای ارزنده به شمار می آید.تمام کار فارسی بر و های گلس می باشد.بسیار مناسب مبلمانهای مدرن امروزی به دلیل ارتفاع 25 سانتی متری آن.

نوشته میز جلو مبلی مدل M112 minimal قهوه ای شیک اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

پس از خریدن یک دست مبل زیبا و جدید، دغدغه های انتخاب و خرید میز عسلی مناسب شروع می شود.‏ میزهایی که با طراحی هنرمندانه خود، برای قرار دادن وسایل و لوازم پذیرایی استفاده میشوند و برای خانه هایی با فضای کوچک تر , بسیار مناسب هستند‏.‏در تولید این میزعسلی سعی شده از باکیفیت ترین مواد اولیه استفاده شودجنس صفحه میز از بهترین مواد ام دی اف و روکش ضد آب و همچنین , پایه های آن از جنس چوب استاین مجموعه در سه ارتفاع 37-42-46 سانتی متر ساخته شده است.۲۴۴,۰۰۰ تومانبررسی و خرید

مطلب با عنوان خرید ارزان میز جلو مبلی مدل m112 minimal قهوه ای شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید ارزان میز جلو مبلی مدل m112 minimal قهوه ای شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019 از وب سایت اتاق با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به اتاق otag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون