روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: اتاق
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خرید ارزان میز عسلی ورساچوب مدل 131 بسته 1 عددی سفید و قهوه ای روشن شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خرید ارزان میز عسلی ورساچوب مدل 131 بسته 1 عددی سفید و قهوه ای روشن شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019

میز عسلی ورساچوب مدل 131 بسته 1 عددی سفید و قهوه ای روشن شیک استفاده از سیستم جدا شوندگی پایه ها برای حمل و نقل آسانتر است که باوجود چوبی بودن پایه ها این قابلیت در این محصول گنجانده شده است شایان ذکر است با توجه به ماهیت چوب طبیعی، احتمال تغییرات در پایه ها نظیر (ترک های ریز، گره و نوع رگه های چوب با توجه به قطر الوار چوب) نسبت به عکس وجود دارد.

نوشته میز عسلی ورساچوب مدل 131 بسته 1 عددی سفید و قهوه ای روشن شیک اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

پس از خریدن یک دست مبل زیبا و جدید، دغدغه های انتخاب و خرید میز عسلی مناسب شروع می شود.‏ میزهایی که با طراحی هنرمندانه خود، برای قرار دادن وسایل و لوازم پذیرایی استفاده میشوند و برای خانه هایی با فضای کوچک تر , بسیار مناسب هستند‏.‏در تولید این میزعسلی سعی شده از باکیفیت ترین مواد اولیه استفاده شودجنس صفحه میز از بهترین مواد ام دی اف و روکش ضد آب و همچنین , پایه های آن از جنس چوب استاین مجموعه در سه ارتفاع 37-42-46 سانتی متر ساخته شده است.۲۴۴,۰۰۰ تومانبررسی و خرید

مطلب با عنوان خرید ارزان میز عسلی ورساچوب مدل 131 بسته 1 عددی سفید و قهوه ای روشن شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019 از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خرید ارزان میز عسلی ورساچوب مدل 131 بسته 1 عددی سفید و قهوه ای روشن شیک [تخفیف ویژه] قیمت امروز 2019 از وب سایت اتاق با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به اتاق otag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون