روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: اتاق
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قیمت خرید 44 مدل لوستر برنزی فانتزی [ برای خانه های خاص ] ارسال رایگان از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قیمت خرید 44 مدل لوستر برنزی فانتزی [ برای خانه های خاص ] ارسال رایگان

لوستر ها جزو وسایل های تزئینی و روشنایی در دکوراسیون خانه هستند که تاثیر زیادی در شیک و زیبا بودن دکوراسیون خانه دارند لوستر ها در رنگ و اندازه های مختلفی ساخته شده اند. که با توجه به اتاق خود باید لوستر را انتخاب کنید […]

نوشته قیمت خرید 44 مدل لوستر برنزی فانتزی [ برای خانه های خاص ] ارسال رایگان اولین بار در اتاق. پدیدار شد.

«لوستر چشمه نور 3 شعله کد 856» دارای سه شاخه بوده و با کمک آن می توان تنها سه لامپ با پایه ی E27 را روشن کرد. شاخه ها و ستون این لوستر فلزی بوده و روی آن حباب های لوتوس زیبایی قرار دارد. شاخه های خمیده ی فلزی با لاله ها هم خوانی زیادی دارند. لوستر فوق برای محیط هایی که به نور زیادی نیاز ندارند یا فضای کمی دارند، طراحی شده است. شاخه ها برای زیبایی و مقاومت بیشتر در برابر خوردگی دارای آبکاری هستند. این آبکاری که در دو نوع طلایی و کروم عرضه می شود از کیفیت بالایی برخوردار است و درخشش قابل ملاحظه ای دارد. لاله های رو به بالای این لوستر به افزایش طول عمر لامپ کمک می کنند؛ چراکه گرمای تولیدی از لامپ از درون لاله به خوبی خارج می شود. ۱۸۱,۰۰۰ تومانتصاویر بیشتر و خرید

مطلب با عنوان قیمت خرید 44 مدل لوستر برنزی فانتزی [ برای خانه های خاص ] ارسال رایگان از وب سایت اتاق otag با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قیمت خرید 44 مدل لوستر برنزی فانتزی [ برای خانه های خاص ] ارسال رایگان از وب سایت اتاق با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به اتاق otag مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون