روی خط خبر

موضوع: مبلمان و دکوراسیون منبع: مکعب
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان 9 دکوراسیون شیک برای فضای کاری شما از وب سایت مکعب mokaabgroup با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

9 دکوراسیون شیک برای فضای کاری شما

معمولا اتاق کار شما در خانه فضایی دلنشین و قابلیت تزئین بالایی دارد. اما در دفاتر اداری داشتن دکوراسیون شیک کمی مشکل تر است. چراکه گزینه های شما مقداری محدودتر است، اما...

نوشته ۹ دکوراسیون شیک و جذاب برای تغییر فضای کاری شما اولین بار در . پدیدار شد.

۹ دکوراسیون شیک و جذاب برای تغییر فضای کاری شماتوسط : گروه مهندسی مکعب مقالات مرداد ۲۰, ۱۳۹۷ معمولا اتاق کار شما در خانه فضایی دلنشین و قابلیت تزئین بالایی دارد. اما در دفاتر اداری داشتن دکوراسیون شیک کمی مشکل تر است. چراکه گزینه های شما مقداری محدودتر است، اما شما هنوز هم می توانید فضای کاری خود را یک مکان شیک و دلنشین برای افزایش احساس خوب، خلاقیت و بهره وری تبدیل کنید.در این مقاله ما ۱۵ عنصر زیبا، عملی و کاربردی دکوراسیون اداری شیک برای فضای اداری را به شما معرفی می کنیم. این تزئینات می تواند در بهبود دیدگاه بصری دفتر کار شما بسیار موثر باشد.آباژور رو میزی با نور ملایمنور سفید رنگ فلورسنت که در بسیاری از دفاتر یافت می شود، می تواند به چشم شما آسیب برساند؛ و گاهی اوقات به نظر می رسد به معنای واقعی کلمه، انرژی را از شما بگیرد. برای بهبود این وضعیت ما یک آباژور رو میزی را پیشنهاد می کنیم. نور آباژورها معمولا گرم و دلنشین هستند.یک جعبه نور سرگرم کنندهجعبه نور می تواند مرکزی برای ایجاد سرگرمی، نوشتن جملات انگیزشی و… باشد. این جعبه ها فضایی صمیمی و خاص به دفاتر اداری می دهد؛ و کمک می کند ارتباطات غیررسمی بین افراد سازمان شکل بهتری بگیرد.شلف های نگهدارنده کتابشلف های نگهدارنده کتاب فضایی برای نگهداری چند کتاب محدود است. این فضا می تواند متعلق به کتاب ها و مجلات اصلی حوزه کاری شما باشد. این دکوراسیون شیک فضایی خاص، روشن فکرانه و علاقمند به مطالعه را به ذهن متبادر می کند.صندلی های نمادینهمه به یک مکان خوب برای فکر کردن نیاز دارند، درست است؟ فضایی که به ایجاد ایده های خلاقانه و راه حل های درست، منجر شود. یک صندلی خاص و نمادین می تواند علاوه بر ایجاد دکوراسیون شیک برای دفتر کار شما، فضایی خاص برای رسیدن به این هدف باشد.قاب عکس یا نقاشی برای دیوارهاما معتقدیم هر اتاق اداری بدون توجه به هدف و نوع فعالیت آن اتاق، باید دارای حداقل یک اثر هنری باشد. فضای یک دفتر اداری معمولا توسط مبلمان و قطعات بی روح تحت سلطه قرار می گیرد؛ اما یک نقاشی رنگارنگ که اثری هنری است می تواند در تلطیف این فضا بسیار موثر باشد.صندلی های اداری مبلهمنظورمان دقیقا صندلی های اداری کلاسیکی است که با پارچه به صورت مبله عرضه می شود. این صندلی ها کمک می کند فضای اداری شما از حالت خشک و بی روح خارج شود؛ و دکوراسیون شیک و زیبایی برای دفتر کار شما خواهد بود. این صندلی ها بخصوص با توجه به موضوع فعالیت شما، می تواند بسیار جذاب باشد.تخته ای برای اعلانات و گفتگوکافی است تخته ای را که قابلیت پین کردن کاغذ و سایر اعلانات را دارد، در دفتر کار خود نصب کنید. این تخته ها محیطی مناسب برای ایجاد گفتگو و برقراری ارتباط است. همچنین این تخته ها فضایی دلنشین و صمیمی میان کاربران ایجاد می کنند.اسپیکر بلوتوث بیسیماگر دوست دارید هنگام کار طنین موسیقی در دفتر کار شما شنیده شود؛ هیچ چیز بهتر از یک اسپیکر بلوتوث بیسیم پاسخگوی نیاز شما نیست. این اسپیکرها در هر مکانی می توانند قرار بگیرند و دسترسی به آن برای پخش موسیقی از روی سایر ابزارهای دیجیتالی ساده است. در نتیجه می تواند روشی خوب برای اشتراک موسیقی های مورد علاقه باشد.گل و گیاهما مجبور نیستیم به شما مزایای حفظ گیاهان در خانه را بگوئیم؛ اما نباید آنها را در دفتر خود نیز نادیده بگیرید. فقط نگاه کردن به آنها می تواند به شما کمک کند احساس آرامش بیشتری داشته باشید؛ و مراقبت از آنها تنها هفته ای یکبار وقت کمی را از شما می گیرد.Share:

مطلب با عنوان 9 دکوراسیون شیک برای فضای کاری شما از وب سایت مکعب mokaabgroup با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان 9 دکوراسیون شیک برای فضای کاری شما از وب سایت مکعب با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به مکعب mokaabgroup مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون