روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان عکس لورفته از گوشی ال‌جی v60 thinq | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

عکس لورفته از گوشی ال‌جی v60 thinq | کالاسودا

طبق تصویر لورفته از LG V60 ThinQ شاهد یک نمایشگر با دوربین قطره ای سلفی خواهیم بود که ساختار آن شبیه V50S است و با V50 که مجهز به دوربین دوآل سلفی به صورت ناچ است، فرق دارد. به گزارش کالاسودا و به نقل از جی اس ام ارنا، وی 60 از حاشیه ظریفی برخوردار است […]

طبق تصویر لورفته از LG V60 ThinQ شاهد یک نمایشگر با دوربین قطره ای سلفی خواهیم بود که ساختار آن شبیه V50S است و با V50 که مجهز به دوربین دوآل سلفی به صورت ناچ است، فرق دارد.به گزارش کالاسودا و به نقل از جی اس ام ارنا، وی 60 از حاشیه ظریفی برخوردار است و به دلیل پهن بودن earpiece آن مشخص است که اسپیکر دوآل دارد.بر اساس تصویر لورفته، فریم طلایی روی «وی 60» بکار رفته و دکمه مخصوص گوگل و ولوم در سمت چپ گوشی تعبیه شده است.دکمه روشن خاموش در تصویر دیده نشده اما در سمت راست قرار گرفته است.روی نمایشگر و قفل گوشی تاریخ 24 فوریه دیده می شود که قرار بود در این روز در کنگره جهانی موبایل در بارسلونا رونمایی شود اما به دلیل گسترش کروناویروس مراسم رونمایی فیزیکی لغو شده است.گفته می شود این گوشی در مارس {شاید آنلاین و با فیزیکی} رونمایی شود.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان عکس لورفته از گوشی ال‌جی v60 thinq | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان عکس لورفته از گوشی ال‌جی v60 thinq | کالاسودا از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون