روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بازی assassin's creed: syndicate را رایگان تجربه کنید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بازی assassin's creed: syndicate را رایگان تجربه کنید

بازی Assassin’s Creed: Syndicate این هفته روی Epic Store رایگان خواهد شد. به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، بازی های رایگان فروشگاه Epic Store تک و توک خوب از آب در می آیند. با این حال اگر شما هم به بازی های اکشن و مخفی کاری علاقه دارید، بازی رایگان این هفته ی فروشگاه قطعا برای شماست. Epic […]

بازی Assassin’s Creed: Syndicate این هفته روی Epic Store رایگان خواهد شد.به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، بازی های رایگان فروشگاه Epic Store تک و توک خوب از آب در می آیند. با این حال اگر شما هم به بازی های اکشن و مخفی کاری علاقه دارید، بازی رایگان این هفته ی فروشگاه قطعا برای شماست.Epic games قصد دارد بازی Assassin’s Creed: Syndicate را بین تاریخ 20 تا 27 فوریه به صورت رایگان در دسترس همگان قرار دهد.این بازی در سال 2015 عرضه شده بود و با اینکه متعلق به دوران قدیمی تر بازی های Assassin’s Creed و پیش از بازی Origins محسوب می شود، همچنان بازی خوش ساخت و جذابی است.از نکات جالب دیگر آن این است که این بازی به جای مصر و یونان باستان، در لندن دوره ی ویکتوریایی جریان داد.البته اگر این بازی را قبلا از طریق Steam خریداری کرده باشید و یا به دلیل سیاست های کاری کثیف Epic games علاقه ای به فروشگاه آنها ندارید، این موضوع چندان خبر خوبی برای شما محسوب نمی شود.اما برای هر کسی دیگری که دوست دارد وارد دنیای Assassin’s Creed شود، این تجربه ای استثنایی محسوب می شود. مخصوصا از این نظر که نیازی به خرج کردن یک ریال هم برای این بازی نخواهید داشت.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان بازی assassin's creed: syndicate را رایگان تجربه کنید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بازی assassin's creed: syndicate را رایگان تجربه کنید از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون