روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترس منتقدان گیمینگ از جدایی انویدیا – اکتیویژن | کالاسودا انویدیا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترس منتقدان گیمینگ از جدایی انویدیا – اکتیویژن | کالاسودا انویدیا

سرویس استریم Nvidia’s GeForce Now متعلق به شرکت انویدیا، اوایل هفته جاری خبرهایی را مبنی بر نبود بازی های اکتیوژن روی این سرویس منتشر کرد. به گزارش کالاسودا و به نقل از thenextweb، ظاهرا قرار نیست این بازی ها از همان ابتدا روی سرویس باشند. اما نبود این بازی ها اتفاقی است که افرادی که در برابر خرید […]

سرویس استریم Nvidia’s GeForce Now متعلق به شرکت انویدیا، اوایل هفته جاری خبرهایی را مبنی بر نبود بازی های اکتیوژن روی این سرویس منتشر کرد.به گزارش کالاسودا و به نقل از thenextweb، ظاهرا قرار نیست این بازی ها از همان ابتدا روی سرویس باشند. اما نبود این بازی ها اتفاقی است که افرادی که در برابر خرید اشتراک بازی های دیجیتال مقاومت میکنند، از وقوع آن می ترسند.لیست بازی ها شامل Diablo 3 ، Overwatch و Call of Duty: Modern Warfare بود که تقریباً از سه شنبه از GeForce Now ناپدید شد. در آن زمان سخنگوی انجمن های Geforce Now مواردی را برای کاربران روشن کرد. او گفت: مادامی که این سرویس را در جهت تکامل پیش می بریم، با ناشرین و توسعه دهندگان زیادی برای تقویت بازی های موجود همکاری میکنیم.طبیعی است که این بدان معناست که گاهی بازی های جدید اضافه می شود و در برخی موارد نیز مشابه سایر ارائه دهندگان خدمات دیجیتال، مجبور به حذف برخی عناوین هستیم.بعضی بازی ها بخشی از شروع پروژه نیستند. بازی های اکتیویژن نیز بخشی از آزمایش نسخه بتا این استریم بود و انویدیا آن را برای یک دوره آزمایشی 90 روزه امتحان کرد.این سخنگو اظهار داشت: “اکتیویژن بلیزارد در نسخه بتا روی استریم GeForce Now شریک خارق العاده ای بوده است ، به طوری که ما آن را برای دوره آزمایشی رایگان برای عضویت بنیانگذاران خود در نظر گرفتیم. با درک اینکه این حذف می تواند موجب سوء تفاهم هایی شود ما بازی های آنها را از سرویس خود حذف کردیم ، با این امید که بتوانیم با همکاری آنها در آینده دوباره از توانایی آنها استفاده کنیم.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان ترس منتقدان گیمینگ از جدایی انویدیا – اکتیویژن | کالاسودا انویدیا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترس منتقدان گیمینگ از جدایی انویدیا – اکتیویژن | کالاسودا انویدیا از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون