روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تاریخ دقیق عرضه ی half-life alyx مشخص شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تاریخ دقیق عرضه ی half-life alyx مشخص شد

بازی Half Life Alyx به طور رسمی در تاریخ 23 مارس عرضه خواهد شد. به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، بر خلاف خیلی از پابلیشر های بزرگ که بازی های مهم خود را به تاخیر انداخته اند، Valve به شکلی جدی روی عرضه ی Half Life Alyx در ماه مارس تاکید دارد. در حقیقت نه تنها می دانیم که […]

بازی Half Life Alyx به طور رسمی در تاریخ 23 مارس عرضه خواهد شد.به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، بر خلاف خیلی از پابلیشر های بزرگ که بازی های مهم خود را به تاخیر انداخته اند، Valve به شکلی جدی روی عرضه ی Half Life Alyx در ماه مارس تاکید دارد.در حقیقت نه تنها می دانیم که این بازی قرار است در ماه مارس عرضه شود، بلکه Valve رسما اعلام کرده است که این بازی در تاریخ 23 مارس در دسترس خواهد بود.در صورت پیشخرید بازی، شما می توانید از تخفیف 10 درصدی آن استفاده کنید. اگر هم هدست Valve Index را خریداری کرده باشید، به صورت رایگان این بازی را دریافت خواهید کرد.این بازی قابل تجربه روی هدست های HTC Vive، Oculus Rift و هدست های واقعیت افزوده ی ویندوز هم خواهد بود.همانطور که از نام بازی پیداست، شما در این بازی در نقش Alyx Vance ظاهر خواهید شد و به همراه پدر او، Eli، به نبرد با نیرو های Combine خواهید پرداخت.خط داستانی بازی به شکلی طراحی شده است که تمام حفره های داستانی را پس از وقایع Black Mesa و بازی Half Life 2، پر کند.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان تاریخ دقیق عرضه ی half-life alyx مشخص شد از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تاریخ دقیق عرضه ی half-life alyx مشخص شد از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون