روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپل آنتن ساخت خودش را روی تراشه 5جی کوآلکوم می‌گذارد | کالاسودا | اپل از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپل آنتن ساخت خودش را روی تراشه 5جی کوآلکوم می‌گذارد | کالاسودا | اپل

اپل در حال توسعه آنتن 5جی برای گوشی های 2020 خود است. به گزارش کالاسودا و به نقل از «نوت بوک چک» منبع موثقی اعلام کرد اپل در حال توسعه تراشه 5جی ساخت خود است،هرچند گفته شده این کمپانی برای اولین گوشی 5جی خود از مودم اسنپ دراگون X55 استفاده خواهد کرد. اگر این ادعا صحت […]

اپل در حال توسعه آنتن 5جی برای گوشی های 2020 خود است.به گزارش کالاسودا و به نقل از «نوت بوک چک» منبع موثقی اعلام کرد اپل در حال توسعه تراشه 5جی ساخت خود است،هرچند گفته شده این کمپانی برای اولین گوشی 5جی خود از مودم اسنپ دراگون X55 استفاده خواهد کرد.اگر این ادعا صحت داشته باشد، نشان می دهد اپل سعی دارد در راه 5جی گامی مستقلانه بردارد.شایعه شده است اپل در پاییز 2020 آیفون مجهز به 5جی خود را رونمایی می کند و منابع آگاه اعلام کرده اند اپل از ماژول آنتن کوآلکوم QTM 525 در تراشه مودم ایکس 55 راضی نیست.به همین دلیل اپل از مودم ایکس 55 با آنتن خود استفاده خواهد کرد که مطابقت بهتری با زبان طراحی آیفون دارد.این امر البته می تواند چندین مشکل برای اپل ایجاد کند.«آنتن گیت آیفون 4» را خیلی ها به یاد دارند که چه دردسری برای اپل درست کرد. از سوی دیگر طول موج باریک استفاده شده توسط 5جی طراحی آنتن 5جی را برای اتصالات کندتر، سخت می کند.اپل از آرایه فازی برای سیگنال ورودی 5جی از طریق فناوری پرتو استفاده می کند. در آیفون 11 از باند رادیویی فوق سریع بهره برده شد که باعث افزایش دقت در انتقال اطلاعات می شود و از آن برای Airdrop و نقل وانتقال قایل استفاده می شود.همین فناوری به توانایی آنتن 5جی کمک می کند.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان اپل آنتن ساخت خودش را روی تراشه 5جی کوآلکوم می‌گذارد | کالاسودا | اپل از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپل آنتن ساخت خودش را روی تراشه 5جی کوآلکوم می‌گذارد | کالاسودا | اپل از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون