روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آخرین تلاش‌های گوگل علیه پرونده ضد انحصارطلبی اتحادیه اروپا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آخرین تلاش‌های گوگل علیه پرونده ضد انحصارطلبی اتحادیه اروپا

روز پنج شنبه به دنبال درخواست یکی از قضات برای رسیدگی به مشکلات کمپانی گوگل و ” نقض آشکار” آن در برابر ارائه خدمات و تبلیغات و قانون ضد انحصارطلبی، شرکت گوگل با یک جریمه 2.6 میلیارد دلاری مواجه شد. به گزارش کالاسودا و به نقل از gadgetsnow، اظهارات Colm Mac Eochaidh، یکی از 5 […]

روز پنج شنبه به دنبال درخواست یکی از قضات برای رسیدگی به مشکلات کمپانی گوگل و ” نقض آشکار” آن در برابر ارائه خدمات و تبلیغات و قانون ضد انحصارطلبی، شرکت گوگل با یک جریمه 2.6 میلیارد دلاری مواجه شد.به گزارش کالاسودا و به نقل از gadgetsnow، اظهارات Colm Mac Eochaidh، یکی از 5 قاضی هیئت رئیسه کمسیون ضدانحصار اتحادیه اروپا، در روز دوم جلسه دادرسی سه روزه در دادگاه عمومی اروپا در حالی صورت گرفت که گوگل به دنبال رد کردن اولین مجازاتهای ضد انحصارطلبی اتحادیه اروپا است. این دادگاه معتقد است رویکرد گوگل ناقض قوانین اتحادیه اروپا در زمینه مبارزه با انحصار بود و باید جلوی آن را بگیرد.کمیسیون اروپا در تصمیم خود برای تحمیل جریمه 2.4 میلیارد یورویی (2.6 میلیارد دلار) گفت: بزرگ ترین موتور جستجوی اینترنتی جهان به ناحق با رویکر خود در زمینه ارائه خدمات و قیمت ها، کمپانی های کوچک تر اروپایی را تحت فشار قرار می دهد.قاضی ایرلندی Mac Eochaidh با این دادخواست موافقت کرد.وی گفت: “برای من، این مورد واقعاً قابل رویت است. این نکته بسیار مهمی است. کاملاً آشکار است که چه اتفاقی افتاده است. گوگل خدمات خود را ارتقا داده و این باعث تنزل دیگر شرکت ها شده است.” “این یک نقض آشکار است.”Mac Eochaidh به طور مکرر از گوگل سؤال می کرد که چرا سایر رقبای کوچک خود را وادار کرده تا از ارائه شکایت به اتحادیه اروپا امتناع بورزند.وکیل گوگل کریستوفر توماس به دلیل عدم توجه به نقش آمازون در راستای آسیب رقابتی ناشی از اقدامات گوگل، به کمیسیون انتقاد کرد.توماس هاپنر، وکیل چند شاکی آلمانی گفت: سیستم عامل های تجاری و CSS به سادگی نیازهای مختلف فروشندگان آنلاین را برآورده می کنند. این نیازهای متفاوت بدان معنی است که CSS ها به راحتی نمی توانند به سیستم عاملهای تجاری تبدیل شوند و برعکس.”“تمام داستان سرایی های گوگل مبنی بر اینکه رفتار محکوم شده آن ابزاری برای رقابت با آمازون است، فایده ای ندارد.”انتظار می رود قضات سال آینده حكم خود را صادر كنند كه قابل تجدید نظر در دیوان عدالت است.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان آخرین تلاش‌های گوگل علیه پرونده ضد انحصارطلبی اتحادیه اروپا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آخرین تلاش‌های گوگل علیه پرونده ضد انحصارطلبی اتحادیه اروپا از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون