روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان لغو کنفرانس rsa توسط ibm به دلیل کرونا ویروس از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

لغو کنفرانس rsa توسط ibm به دلیل کرونا ویروس

به دلیل گسترش کروناویروس آی بی ام تصمیم گرفته است تا از حضور در کنفرانس سالانه RSA  انصراف دهد. به گزارش کالاسودا و به نقل از channelnewsasia، آی بی ام در توئیتی رسمی اعلام کرد سلامت نیروها مهمتر از هر چیز دیگری بوده و همچنان به مانیتورکردن کرونا ویروس COVID-19 ادامه خواهیم داد. به همین […]

به دلیل گسترش کروناویروس آی بی ام تصمیم گرفته است تا از حضور در کنفرانس سالانه RSA انصراف دهد.به گزارش کالاسودا و به نقل از channelnewsasia، آی بی ام در توئیتی رسمی اعلام کرد سلامت نیروها مهمتر از هر چیز دیگری بوده و همچنان به مانیتورکردن کرونا ویروس COVID-19 ادامه خواهیم داد. به همین دلیل از حضور در کنفرانس امنیت سایبری RSA خودداری می کنیم.کنفرانس امنیت سایبری RSA قرار است 24 الی 28 فوریه در سان فرانسیسکو برگزار شود.مسوولان RSA نیز اعلام کردند علی رغم غیبت آی بی ام طبق برنامه کنفرانس را جلو خواهند برد. به گفته این مقامات نیروهای آی بی ام تنها 0.79 درصد از کل شرکت کنندگان را در بر می گیرد که عدم حضور آنها پررنگ نخواهد بود.بر این اساس تنها 8 نفر از حضور در کنفرانس انصراف داده اند که 6 نفر از چین، یکی از آمریکا و یکی از کانادا هستند.فیس بوک نیز در خبری جداگانه اعلام کرد میتینگ سالیانه خود را که قرار بود ماه آینده در سان فرانسیسکو برگزار شود، به دلیل کروناویروس لغو کرده است.کروناویروس تاکنون جان 15 هزار تن را گرفته و 66 هزار تن را در چین آلوده کرده است.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان لغو کنفرانس rsa توسط ibm به دلیل کرونا ویروس از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان لغو کنفرانس rsa توسط ibm به دلیل کرونا ویروس از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون