روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان معرفی 5 بازی جدید google stadia از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

معرفی 5 بازی جدید google stadia

گوگل از 5 بازی جدید برای سرویس Stadia رونمایی کرد. به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، گوگل از گروه بعدی از بازی های جدید سروس Stadia رونمایی کرد. در میان این بازی ها نام های آشنایی هم همچون Serious Sam و Panzer Dragon را مشاهده کرد. بازی Panzer Dragon: Remake یک نسخه ی باز سازی شده از بازی […]

گوگل از 5 بازی جدید برای سرویس Stadia رونمایی کرد.به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، گوگل از گروه بعدی از بازی های جدید سروس Stadia رونمایی کرد. در میان این بازی ها نام های آشنایی هم همچون Serious Sam و Panzer Dragon را مشاهده کرد.بازی Panzer Dragon: Remake یک نسخه ی باز سازی شده از بازی اصلی رو پلتفرم سگا ساترن است. این نسخه گرافیک و کنترل های بهتری دارد. با وجود اینکه این نسخه اولین بار روی Stadia عرضه خواهد شد، در ادامه ی سال شاهد عرضه ی آن روی Switch و سایت GOG هم خواهیم بود.مجموعه ی Serious Sam Collection هم شاهد عناوین Serious Sam HD: The First Encounter، Serious Sam HD: The Second Encounter و Serious Sam 3: BFE و تمام محتوای اضافه ی آنها می شود. این بازی ها شامل یک بخش چند نفره ی آنلاین هم می شوند که تا 16 بازیکن همزمان را ساپورت می کند.عنوان دیگر، بازی Lost Worlds: Beyond the Page است. این عنوان، یک بازی 2 بعدی پلتفرمر ماجرایی است که در داخل دفترچه خاطرات یک دختر بچه جریان دارد. این بازی در فصل بهار ابتدا روی Stadia و سپس روی پلتفرم های Steam، PS4، Xbox One و Switch عرضه می شود.عنوان دیگر این لیست، یک بازی ساخت و ساز 3 بعدی با نام Stacks on Stacks است. یک بازی آرکید چند نفره ی دیگر هم در لیست به چشم می خورد که Spitlings نام داشته و بسیار جالب به نظر می رسد.سرویس Stadia تا به امروز هیچ عنوان انحصاری نداشته است و بسیاری از بازی های انحصاری این پلتفرم، پس از مدتی روی پلتفرم های اصلی هم عرضه شده اند.به گفته گوگل، بیش از 120 بازی قرار است امسال روی پلتفرم Stadia عرضه شوند که عناوینی مثل Cyberpunk 2077 و Marvel’ Avengers هم شامل آنها هستند.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان معرفی 5 بازی جدید google stadia از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان معرفی 5 بازی جدید google stadia از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون