روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تمدید مجوز 45 روزه همکاری تجاری هواوی با شرکتهای آمریکایی | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تمدید مجوز 45 روزه همکاری تجاری هواوی با شرکتهای آمریکایی | کالاسودا

وزارت بازرگانی آمریکا 45 روز دیگر همکاری تجاری میان هواوی و شرکتهای آمریکایی را تمدید کرد. به گزارش کالاسودا و به نقل از سی نت، صدور مجوز عمومی فعالیت این اجازه را به دو طرف می دهد تا به همکاری تجاری خود ادامه دهند. این وزارتخانه دوره های 90 روزه معافیت از تحریم را در ماههای می، […]

وزارت بازرگانی آمریکا 45 روز دیگر همکاری تجاری میان هواوی و شرکتهای آمریکایی را تمدید کرد.به گزارش کالاسودا و به نقل از سی نت، صدور مجوز عمومی فعالیت این اجازه را به دو طرف می دهد تا به همکاری تجاری خود ادامه دهند.این وزارتخانه دوره های 90 روزه معافیت از تحریم را در ماههای می، اوت و نوامبر برای هواوی تمدید کرده بود.دولت ترامپ ماه می سال گذشته هواوی را در لیست سیاه تحریم های خود قرار داد و ترامپ فرمان اجرایی ای صادر کرد و به شرکتهای آمریکایی دستور ممنوعیت معامله با هواوی به دلایل امنیت ملی را صادر کرد.هواوی اتهام دولت ترامپ را به شدت رد کرده است.اما به دلیل جلوگیری از قطع سیستم ها و شبکه ارتباطات روستایی در آمریکا که عمدتا وابسته به تجهیزات مخابراتی هواوی است، دستور موقت رفع تحریم به صورت دوره ای صادر شده است.به اپراتورهای داخلی دستور داده شده تا هنگام رفع موقت تحریم، آلترناتیوی برای تجهیزات هواوی یافته و نصب کنند، اتفاقی که بسیار کند در حال رخ داده بوده و به همین دلیل شاهد تمدید رفع تحریم به صورت دوره ای هستیم.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان تمدید مجوز 45 روزه همکاری تجاری هواوی با شرکتهای آمریکایی | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تمدید مجوز 45 روزه همکاری تجاری هواوی با شرکتهای آمریکایی | کالاسودا از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون