روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آغاز حراج «نینتندو پلی استیشن» نادر با ثبت پیشنهاد 205 هزار دلاری از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آغاز حراج «نینتندو پلی استیشن» نادر با ثبت پیشنهاد 205 هزار دلاری

اولین پیشنهاد برای خرید نمونه نادری از «نینتندو پلی استیشن» به قیمت 205 هزار دلار اعلام وصول شد. به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت، نمونه کمیابی از دستگاه نینتندو پلی استیشن پس از کشف در یک پست «رددیت» باعث ایجاد شور و هیجان در دنیای گیم و کنسول گیم شد و حالا دارنده […]

اولین پیشنهاد برای خرید نمونه نادری از «نینتندو پلی استیشن» به قیمت 205 هزار دلار اعلام وصول شد.به گزارش کالاسودا و به نقل از انگجت، نمونه کمیابی از دستگاه نینتندو پلی استیشن پس از کشف در یک پست «رددیت» باعث ایجاد شور و هیجان در دنیای گیم و کنسول گیم شد و حالا دارنده آن این دستگاه را به حراج گذاشته است.به گفته مسوولین حراجی تنها 24 ساعت پس از آغاز حراجی قیمت این دستگاه 205 هزار دلار از سوی خریدار بالقوه، اعلام شد.{پالمر لاکی موسس واقعیت مجازی Oculus پیشنهاد دهنده 205 هزار دلاری بوده است}گفتنی است این دستگاه از بین آیتم های حراج شده در یک کمپانی ورشکسته خریداری شد. دستگاه مذکور قبلا متعلق به رئیس سونی، اولاف اولافسون بوده که سر از حراجی مربوط به کمپانی ورشکسته درآورد و سپس یکی از کاربران با انتشار پستی در سایت رددیت موجب کشف آن شد.این دستگاه نوعی «نینتندو پلی استیشن» است که تصمیم به حراج آن به طور اختصاصی گرفته شده و حالا در عرض 24 ساعت، پیشنهاد خرید 205 هزار دلاری برای آن داده شده است.این دستگاه سی دی خور بوده و یکی از 200 دستگاهی است که در سال 1992 به صورت محدود تولید شد.دارندگان دستگاه قیمت نهایی پیشنهادی خود را اعلام نکرده، اما رقم 1.2 میلیون دلار را در ذهن دارند.حراجی ادامه دارد.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان آغاز حراج «نینتندو پلی استیشن» نادر با ثبت پیشنهاد 205 هزار دلاری از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آغاز حراج «نینتندو پلی استیشن» نادر با ثبت پیشنهاد 205 هزار دلاری از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون