روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بهترین کابل‌های صوتی اپتیکال در سال 2020 از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بهترین کابل‌های صوتی اپتیکال در سال 2020

در این مقاله لیستی از بهترین کابل های صوتی اپتیکال را برای شما تهیه کرده ایم. به گزارش کالاسودا و نقل از Digital Trends، این روز ها بهترین و معمول ترین روش انتقال صوت و تصویر از یک دستگاه به دستگاه دیگر، کابل های HDMI هستند. این کابل ها بسیار رایج تر از فرمت A/V قدیمی بوده و کیفییت فوق العاده […]

در این مقاله لیستی از بهترین کابل های صوتی اپتیکال را برای شما تهیه کرده ایم.به گزارش کالاسودا و نقل از Digital Trends، این روز ها بهترین و معمول ترین روش انتقال صوت و تصویر از یک دستگاه به دستگاه دیگر، کابل های HDMI هستند. این کابل ها بسیار رایج تر از فرمت A/V قدیمی بوده و کیفییت فوق العاده بهتری هم دارند.با این حال در دنیای کابل های A/V، هنوز هم یک دسته بندی بسیار مهم باقی مانده است که امکان رقابت با کابل های HDMI را دارند. آن هم کابل های صوتی اپتیکال هستند.از ویژگی های فوق العاده ی این کابل ها می توان به امکان انتقال صدای Surround 7.1 و کیفیت بسیار بالای صوت اشاره کرد.پس بگذارید به سراغ بهترین کابل های اپتیکال موجود در بازار برویم.KabelDirekt Optical Digital Audio Cableبا سوکت هایی از جنس ورقه های طلا، این بهترین سیم اپتیکالی است که می توانید با قیمت 13 دلار خریداری کنید. به گفته تولید کننده، قسمت های سر این کابل ضد خورندگی هستند.از سوی دیگر از آنجا که این کابل از نوع اپتیکال است، نویز های رادیویی و الکترومغناطیسی کوچک ترین تاثیری روی آن نمی گذارند.iVANKY Optical Audio Cableاین کابل 8 دلاری، ویژگی های مناسبی را به کاربر خود ارائه می کند.این کابل از موارد با درجه ی CL3 ساخته شده است که قرار دادن آن داخل دیوار را ایمن می کند. از طرفی بدنه ی کابل از یک رویه ی نایلونی تشکیل شده که ضد سایش و خورندگی است.این کابل همچنین سرپوش های پلاستیکی دارد که جلوی آسیب سوکت به هنگام استفاده نشدن را می گیرند. BlueRigger Premium Digital Optical Cableاین کابل با قیمت 13 دلار، از ویژگی های سطح بالای متعددی برخوردار است.این کابل رویه ای از جنس PVC دارد که بسیار مقاوم است و می توانید آنرا داخل دیوار نصب کنید.از سوی دیگر سوکت های کابل از ورقه های طلا ساخته شده اند و لنز های داخل سوکت هم از نوع مقعر هستند که جلوی نویز های صوتی و الکترومغناطیسی را می گیرد.Cmple Toslink Digital Fiber Optical Cableبرای کسانی که نیاز به متراژ بسیار طولانی کابل برای اتاق های بزرگ و سینما های خانگی خود هستند، این کابل بهترین گزینه است. شما می توانید با پرداخت 27 دلار برای این کابل، یک کابل 30 متری فوق العاده سبک و نازک خواهید داشت که می توانید آنرا به هر شکلی که می خواهید داخل محیط جاسازی کنید.سوکت های این کابل از جنس ورقه های طلا بوده و روکش آن هم PVC غیر قابل پاره شدن است.FosPower Toslink Digital Optical Cableاین کابل ویژگی های فوق العاده ی کابل های دیگر این لیست را ندارد، اما سوکت هایی از جنس ورقه های طلا و روکش بافت نایلونی دارد. قیمت آن هم بسیار پایین و در حدود 8 دلار است.AmazonBasics Digital Optical Toslink Cableشاید این کابل ظاهر جذاب کابل های دیگر موجود در این لیست را نداشته باشد، اما اگر یک کابل اپتیکال با کیفیت از برندی آشنا را می خواهید، این بهترین گزینه ی شماست.این کابل تنها 6 دلار قیمت داشته و تمام نیاز های اولیه ی شما را پاسخ گوست.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان بهترین کابل‌های صوتی اپتیکال در سال 2020 از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بهترین کابل‌های صوتی اپتیکال در سال 2020 از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون