روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان صدور مجوز نصب تجهیزات 5جی هواوی در فرانسه از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

صدور مجوز نصب تجهیزات 5جی هواوی در فرانسه

فرانسه با هواوی اجازه می دهد تا تجهیزات 5جی را منهای تاسیسات هسته ای و نظامی در این کشور تامین کند. به گزارش کالاسودا و به نقل از آسیاتایمز، دولت فرانسه اعلام کرد ممنوعیتی علیه حضور 5جی هواوی در این کشور نداشته اما برخی ممنوعیت ها برای این شرکت مخابراتی حین توسعه 5جی اعمال خواهد کرد. وزیر دارایی […]

فرانسه با هواوی اجازه می دهد تا تجهیزات 5جی را منهای تاسیسات هسته ای و نظامی در این کشور تامین کند.به گزارش کالاسودا و به نقل از آسیاتایمز، دولت فرانسه اعلام کرد ممنوعیتی علیه حضور 5جی هواوی در این کشور نداشته اما برخی ممنوعیت ها برای این شرکت مخابراتی حین توسعه 5جی اعمال خواهد کرد.وزیر دارایی فرانسه به شبکه تلویزیونی BFM گفت هیچ تبعیضی قائل نیستند و بنابراین هواوی را مستثنی نخواهند کرد.وی افزود برای محافظت از منافع ملی، از حضور 5جی هواوی در تاسیسات هسته ای و نظامی جلوگیری به عمل خواهند آورد و این گونه پروژه ها را به شرکتهای اروپایی نظیر نوکیا و اریکسون خواهند داد.در اروپا بحث و گفتگوی زیادی درباره تاثیر منفی نبود فناوری 5جی در اروپا صورت گرفته است و هواوی از این نظر طلیعه دار این فناوری در جهان است.واشنگتن هواوی را متهم کرده که به دولت پکن نزدیک بوده و تجهیزات آن می تواند به عنوان ابزار جاسوسی مورد سوء استفاده حکومت کمونیست چین قرار گیرد، موضوعی که پکن به شدت آن را رده کرده است.به همین دلیل ترامپ از شرکتهای آمریکایی خواست تا تجارت با هواوی را متوقف کنندماه گذشته نیز انگلیس اعلام کرد هواوی اجازه دارد تا در پروژه توسعه 5جی {غیر از تاسیسات حساس و هسته شبکه 5جی} در این کشور حضور داشته باشد.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان صدور مجوز نصب تجهیزات 5جی هواوی در فرانسه از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان صدور مجوز نصب تجهیزات 5جی هواوی در فرانسه از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون