روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جف بزوس گرانترین عمارت لس آنجلس را خرید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جف بزوس گرانترین عمارت لس آنجلس را خرید

ثروتمندترین مرد زمین گرانترین عمارت لس آنجلس را به مبلغ 165 میلیون دلار خرید. به گزارش کالاسودا و به نقل از وال استریت ژورنال، جف بزوس، موسس و مدیر آمازون املاک وارنر متعلق به امپراتور رسانه ای، دیوید گیفین را به مبلغ باورنکردنی 165 میلیون دلار خرید. افراد نزدیک به این معامله که در حال نقل […]

ثروتمندترین مرد زمین گرانترین عمارت لس آنجلس را به مبلغ 165 میلیون دلار خرید.به گزارش کالاسودا و به نقل از وال استریت ژورنال، جف بزوس، موسس و مدیر آمازون املاک وارنر متعلق به امپراتور رسانه ای، دیوید گیفین را به مبلغ باورنکردنی 165 میلیون دلار خرید.افراد نزدیک به این معامله که در حال نقل و انتقال مالی بودند این خبر را مورد تایید قرار دادند و اعلام کردند این گرانترین معامله ملک در لس آنجلس است که به ثبت رسیده است.مدیر آمازون همچنین یک قطعه زمین از املاک پل آلن{یکی از بنیانگذاران مایکروسافت} را به مبلغ 90 میلیون دلار خرید.املاک وارنر در دهه 1930 میلادی برای جک وارنر{پرزیدنت سابق استودیوی وارنر بروس} در طی یک دهه ساخته شد و هرآنچه آرزو می کنید دارد: تراس، مهمانسرا، زمین های گلف، استخرهای متنوع، زمین تنیس و …جف بزوس بیش از 131.9 میلیارد دلار ثروت دارد.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان جف بزوس گرانترین عمارت لس آنجلس را خرید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جف بزوس گرانترین عمارت لس آنجلس را خرید از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون