روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان واتساپ 2 میلیاردی شد | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

واتساپ 2 میلیاردی شد | کالاسودا

یک چهارم جمعیت جهان واتساپی شدند. به گزارش کالاسودا و به نقل از نوت بوک چک، شبکه اجتماعی با مالکیت فیس بوک مرز 2 میلیارد کاربر آنلاین را پشت سر گذاشت. واتساپ در بیانیه جدید ادعا کرد از مرز 2 میلیارد کاربر عبور کرده و همچنان سرویس مکالمات خصوصی و چت های ویدئویی با کیفیت و رمزگذاری شده ای […]

یک چهارم جمعیت جهان واتساپی شدند.به گزارش کالاسودا و به نقل از نوت بوک چک، شبکه اجتماعی با مالکیت فیس بوک مرز 2 میلیارد کاربر آنلاین را پشت سر گذاشت.واتساپ در بیانیه جدید ادعا کرد از مرز 2 میلیارد کاربر عبور کرده و همچنان سرویس مکالمات خصوصی و چت های ویدئویی با کیفیت و رمزگذاری شده ای را به کاربران در سراسر جهان عرضه می کند.واتساپ سیستم رمزگذاری شده نقطه به نقطه را از سال 2016 بدین سو روی سرورهای خود نصب و اجرایی کرده است.لشگر دو میلیاردی یکی از ده هدف تعیین و تعریف شده سال 2017 است که به ثمر می نشیند.فیس بوک قرار بود پلن تجاری خود روی واتساپ را به اجرا بگذارد که در نهایت از این تصمیم منصرف شد.واتساپ در طرح جدید فیس بوک در هند قرار است به عنوان بازوی پرداخت دیجیتالی مطرح شود.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان واتساپ 2 میلیاردی شد | کالاسودا از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان واتساپ 2 میلیاردی شد | کالاسودا از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون