روی خط خبر

موضوع: موبایل منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هندزآن گوشی تاشو سامسونگ گلکسی زد فلیپ از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هندزآن گوشی تاشو سامسونگ گلکسی زد فلیپ

«دیتر بوهن» از ورج، پس از رونمایی از گوشی جدید تاشو سامسونگ، نگاهی از نزدیک به آن انداخته و برتری های گوشی جدید را در مقایسه با گلکسی فولد {نسل قبل} و موتورولا ریزر 2019 بر می شمارد. به گزارش کالاسودا، دیتر در هندزآن داغی که از سالن جنبی رونمایی انجام داده، ضمن برشمردن ویژگی ها و قابلیت های […]

«دیتر بوهن» از ورج، پس از رونمایی از گوشی جدید تاشو سامسونگ، نگاهی از نزدیک به آن انداخته و برتری های گوشی جدید را در مقایسه با گلکسی فولد {نسل قبل} و موتورولا ریزر 2019 بر می شمارد.به گزارش کالاسودا، دیتر در هندزآن داغی که از سالن جنبی رونمایی انجام داده، ضمن برشمردن ویژگی ها و قابلیت های تاشوی جدید سامسونگ روی قیمت انگشت تعجب گذاشته و در پایان می گوید قیمت 1380 دلاری این گوشی و بالطبع گران بودن آن باعث فروش گسترده آن نخواهد شد.به گفته دیتر لولای محکمی روی زد فلیپ نصب شده و در کل به کاربر احساس خوبی منتقل می کند و سامسونگ بسیاری از مشکلات گلکسی فولد {نسل قبلی تاشو سامسونگ} را برطرف کرده است.البته بازکردن زد فلیپ با یک دست دشوار بوده و اغلب اوقات باید از دو دست استفاده کنید. سامسونگ گفته است زد فلیپ تا 200 هزار بار بسته و باز شدن دچار مشکل نخواهد شد.با هم این ویدئو را می بینیم.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان هندزآن گوشی تاشو سامسونگ گلکسی زد فلیپ از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هندزآن گوشی تاشو سامسونگ گلکسی زد فلیپ از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون