روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بهترین بازی های اندرویدی ژانویه 2020 از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بهترین بازی های اندرویدی ژانویه 2020

بازی های اندرویدی 2020 هر ماه بهتر و جدیدتر می شوند و همیشه عناوین جدیدی به گوگل پلی عرضه می شود. به گزارش کالاسودا و به نقل از جی اس ام آرنا، در ادامه نگاهی به بهترین بازی های جدید اندرویدی 2020 در ماهی که گذشت (ژانویه 2020) خواهیم انداخت. Age of Civilization II Europe این بازی استراتژیک، مانند […]

بازی های اندرویدی 2020 هر ماه بهتر و جدیدتر می شوند و همیشه عناوین جدیدی به گوگل پلی عرضه می شود.به گزارش کالاسودا و به نقل از جی اس ام آرنا، در ادامه نگاهی به بهترین بازی های جدید اندرویدی 2020 در ماهی که گذشت (ژانویه 2020) خواهیم انداخت.Age of Civilization II Europeاین بازی استراتژیک، مانند Risk یک بازی تخته ای است. بازیکنان برای گسترش نفوذ خود در اروپا از تاکتیک های نظامی استفاده می کنند. شما با مواردی مانند معاهدات صلح ، جنگ ، انقلاب و سایر موارد مواجه می شوید. همچنین یک دسته از ویژگی ها برای شخصی سازی بازی وجود دارد. به گرافیک جایزه ای تعلق نمی گیرد با این حال ، برچسب قیمت نسبتا ارزان و مکانیک های عمیق آن را به یک بازی خوب تبدیل کرده است.Era CombatEra of Combat یک بازی تیراندازی اول شخص است که شبیه بازی هایی مانند Shadowgun است. از عناصر علمی تخیلی استفاده می کند تا بازی را گسترش دهد و بازیکنان چیزهای سرگرم کننده زیادی مانند بسته های جت دریافت می کنند. این بازی شامل نبرد سه در سه ، اچیومنت های مختلف ، رویدادهای درون بازی و موارد دیگر است. قدم زدن بسیار سریع است و در کل یک بازی تیراندازی سرگرم کننده است. در حال حاضر دسترسی بتا به مرحله اولیه وجود دارد ، بنابراین وقتی بازی به طور کامل عرضه شد ، حتی موارد بیشتری را می توانید انتظار داشته باشید.Great Escapesفرار بزرگ یک بازی پازل اتاق فرار است. مانند بیشتر بازی های اتاق فرار عمل می کند. بازیکنان برای فرار به یک محیط رها شده رفته و معماها را حل می کنند. بازی در مراحل اولیه بتا است و هنوز مواردی مانند سیستم اشاره وجود ندارد. با این وجود پتانسیل زیادی دارد و گرافیک متوسط است. نسخه بتا رایگان است و هنوز مطمئن نیستیم که این بازی پس از انتشار چه هزینه ای خواهد داشت. اگر دوست دارید بازی های پازلی یا بازی های فرار از اتاق را دوست داشته باشید ، این بازی محبوب شماست.Spies in Disguiseاین بازی اواخر ماه دسامبر راه اندازی شد. بنابراین ما آن را برای لیست ژانویه خود ذخیره کردیم. این یک بازی دونده بی پایان دوستانه – خانوادگی با عناصر فیلم Spies in Disguise است. این مجموعه از شخصیتهای فیلم به همراه مکانیک دونده بی پایان در اختیار شما قرار می گیرد. گرافیک بازی رنگارنگ است و هیچ موضوع ازار دهنده ای وجود ندارد که بتوانیم آنها را تشخیص دهیم. به نظر می رسد مردم هنگام تماشای تبلیغات ویدئویی ، آن را جدا از باگ های تصادفی می بینند.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان بهترین بازی های اندرویدی ژانویه 2020 از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بهترین بازی های اندرویدی ژانویه 2020 از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون