روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان رونمایی از بازی ghosts'n dj's از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

رونمایی از بازی ghosts'n dj's

شاید تا حالا هیچ بازی از سری Ghosts ‘n Goblins در ده سال گذشته نبوده باشیم، اما طرفداران این فرنچایز می توانند انتظار عرضه ی عنوانی خاص را در ماه آینده داشته باشند. به گزارش کالاسودا و نقل از Venturebeat، بازی Ghosts’n DJ’s که در این هفته معرفی شد، دقیقا مشابه بازی کلاسیک کپکام است، به جز […]

شاید تا حالا هیچ بازی از سری Ghosts ‘n Goblins در ده سال گذشته نبوده باشیم، اما طرفداران این فرنچایز می توانند انتظار عرضه ی عنوانی خاص را در ماه آینده داشته باشند.به گزارش کالاسودا و نقل از Venturebeat، بازی Ghosts’n DJ’s که در این هفته معرفی شد، دقیقا مشابه بازی کلاسیک کپکام است، به جز اینکه به جای گابلین ها، شما با DJ ها طرف هستید.دلایل زیادی برای دنبال کردن این باز وجود دارد. اول از همه اینکه تقریبا هر کسی که به بازی های دو بعدی و رترو علاقه دارد، بازی های Ghosts ‘n Goblins را به خوب می شناسد. این بازی ها به خاطر اتمسفر ترسناک و سختی روند بازیشان، به عنواینی کلاسیک در این ژانر تبدیل شده اند. با توجه به فراموش این فرنچایز، خیلی خوب است که یک بازی مدرن تصمیم به الهام گیری از این فرنچایز کرده است.از خیلی از موارد، حتی نحوه ی حرکت کاراکتر اصلی، این بازی شباهت بسیار نزدیکی با عنوان کلاسیک دارد و می توان گفت تنها موردی که بین اینها تفاوت وجود دارد این است که این بازی چندان گابلین در خود جای نداده است!با این حال این بازی پر از اشباح خبیث است که می خواهند دنیای موسیقی را تسخیر کرده و آنرا از حلاقیت خالی کنند.این بازی حتی DJ های معروفی از دنیای واقعی را هم به عنوان کاراکتر های داخل بازی استفاده کرده است که می توان از آنها به Deadmau 5 و حتی Dr. Kucho به عنوان کاراکتر اصلی اشاره کرد.البته دلیل این اتفاق این است که شخص Dr.Kucho پشت ساخت این بازی است که حضور او را به عنوان کاراکتر اصلی توجیه می کند.اگر به تجربه ی این عنوان علاقه مند شده اید، می توانید آنرا به صورت رایگان در تاریخ 6 فوریه روی استیم تجربه کنید. شاید رایگان بودن این بازی بتواند آنرا از چنگ کپکام و قوانین کپی رایت حفظ کند.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان رونمایی از بازی ghosts'n dj's از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان رونمایی از بازی ghosts'n dj's از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون