روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان از خانه به دستگاه‌های شهر بازی وصل شده و عروسک جایزه بگیرید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

از خانه به دستگاه‌های شهر بازی وصل شده و عروسک جایزه بگیرید

از خانه و از طریق اپلیکیشن به دستگاه فیزیکی چنگال اسباب بازی  Claw crane Machine در شهر بازی وصل شده و عروسک دلخواه را با مهارت به چنگ بیاورید. به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، با استفاده از اپلیکیشن رایگان سگا، از دستگاه های فیزیکی چنگال اسباب بازی، جایزه ی واقعی ببرید.  اگر تا حالا دوست […]

از خانه و از طریق اپلیکیشن به دستگاه فیزیکی چنگال اسباب بازی Claw crane Machine در شهر بازی وصل شده و عروسک دلخواه را با مهارت به چنگ بیاورید.به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، با استفاده از اپلیکیشن رایگان سگا، از دستگاه های فیزیکی چنگال اسباب بازی، جایزه ی واقعی ببرید. اگر تا حالا دوست داشته اید بدون ترک کردن خانه و پیدا کردن شهر بازی، با دستگاه های جرثقیل جایزه بازی کنید، اکنون تکنولوژی به کمک شما آمده است.کمپانی سگا، اپلیکیشن جدید یا نام Sega Catcher Online عرضه کرده که می توانید با استفاده از این برنامه، به دستگاه های چنگال اسباب بازی جایزه متصل شده و با استفاده از تصویر زنده ی آن دستگاه ها، اقدام به بازی کنید.این دستگاه ها در ژاپن قرار دارند و اگر جایزه ای ببرید، به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد. البته بازی کردن با این دستگاه ها رایگان نیست!یک بار استفاده از این ماشین نیازمند 100 تا 200 واحد اعتبار است و شما می توانید تقریبا با دو دلار، 130 واحد اعتبار تهیه کنید. همچنین می توانید به صورت رایگان تمرین کنید.همچنین قادر به دریافت اعتبار رایگان در ازای لاگین کردن روزانه و فعالیت های مشابه هستید.جوایز این دستگاه ها شامل عروسک های بافتنی، بالشتک ها و اسباب بازی های انیمه می شوند.به گفته ی سگا، تقریبا 2 هفته برای رسیدن جایزه ی شما از ژاپن به آمریکا طول می کشد. همچنین شما می توانید هفته ای یک بار جایزه ی خود را به صورت رایگان دریافت کنید.هزینه های پستی برای ارسال های بیشتر، به پای خود شما خواهد بود و می توانید از واحد پول اعتباری خود بازی، برای پرداخت آن استفاده کنید.با وجود اینکه این ایده صرفا متعلق به خود سگا نیست و قبلا هم سرویس های مشابه آن را در ژاپن دیده ایم، نام سگا قطعا در موفقیت این برنامه تاثیر گذار خواهد بود.از طرفی برتری سگا نسبت به سایر این برنامه ها این است که هیچ محدودیت مکانی برای بازی کردن و حتی دریافت جایزه ی خود ندارید.این بازی رایگان سال گذشته روی PC و Mac عرضه شده بود، اما عرضه ی نسخه ی اندروید و ios آن، امروز اجرایی شد.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان از خانه به دستگاه‌های شهر بازی وصل شده و عروسک جایزه بگیرید از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان از خانه به دستگاه‌های شهر بازی وصل شده و عروسک جایزه بگیرید از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون