روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: کالاسودا
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان به‌روزرسانی بزرگ بازی disco elysium از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

به‌روزرسانی بزرگ بازی disco elysium

به زودی شاهد عرضه ی حالت نمایش Widescreen و مود بازی Hardcore در بازی Disco Elysium خواهیم بود. به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، استودیو سازنده ی بازی Disco Elysium قرار است یک مود جدید با نام True Detective برای بازی عرضه کند. این می تواند دلیل خوبی برای تجربه ی مجدد این بازی برای بار دهم باشد. […]

به زودی شاهد عرضه ی حالت نمایش Widescreen و مود بازی Hardcore در بازی Disco Elysium خواهیم بود.به گزارش کالاسودا و نقل از انگجت، استودیو سازنده ی بازی Disco Elysium قرار است یک مود جدید با نام True Detective برای بازی عرضه کند. این می تواند دلیل خوبی برای تجربه ی مجدد این بازی برای بار دهم باشد.هر چه باشد خودتان هم به خوبی می دانید که قرار نیست هیچ وقت بازی هایی را که داخل کتابخانه ی استیم خود تلنبار کرده اید را تجربه کنید.سازنده ی بازی هشدار داده است که این مود برای بازی کنان جدید مناسب نیست، چون بازی را به طرز قابل توجهی سخت تر می کند.از تغییرات این مود می توان به افزایش شدید سطح سختی بازی و شکست های بیشتر و همچنین کمبود منابع اشاره کرد. NPC های بازی اکنون به شدت فقیر تر هستند و پول کمتری از آنها بدست می آورید که می تواند تجربه ی بازی را حتی برای بازی کنان حرفه ای تر هم به جهنم تبدیل کند.همچنین دارو های تولید شده توسط Big pharma به شدت گران تر و ضعیف تر شده و باید برای درمان درد ها و آسیب هایتان به خود درمانی روی بیاورید.البته از طرف دیگر، شما شما با اتمام ماموریت ها، XP بیشتری به دست آورده و سریع تر لول خود را بالا می برید تا بتوانید با سختی بی نهایت بالای بازی، مقابله کنید.علاوه بر این مود، سازنده ی این بازی اعلام کرده است که قرار است یک حالت نمایش Widescreen هم برای بازی عرضه خواهد شد تا بلاخره بتوانید بازی را در نسبت نمایش درست تجربه کنید.لینک کوتاه:

مطلب با عنوان به‌روزرسانی بزرگ بازی disco elysium از وب سایت کالاسودا kalasoda با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان به‌روزرسانی بزرگ بازی disco elysium از وب سایت کالاسودا با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به کالاسودا kalasoda مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون